A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Пузьо Андрій

Андрій Пузьо

   Знайомство з Андрієм стало усвідомленням того, що ось такі цілеспрямовані 12 річні хлопчаки – це майбутнє нашої країни. Погодьтесь адже не кожен хлопчик в такому віці має постійне хобі, якому віддає весь свій вільний час вже протягом трьох років. Таким захопленням цього майбутнього чоловіка є спортивна фотозйомка. Андрій вже впевнено тримає фотокамеру та має певні досягнення – призове місце!  Мама Жанна говорить: в тому, що у сина не зникає інтерес до занять фотографією є й заслуга керівника гуртка. Між вихованцем та керівником  склались дуже хороші відносини та взаєморозуміння. Кожного разу, заходячи до палати, застаєш Андрія за якоюсь справою. Останнього разу хлопець продемонстрував складену радіоконструкцію. Він дуже допитливий і розвинений, мріє стати архітектором. Відчувається зв’язок між захопленням хлопця та обраною професією в майбутньому. Андрєві очі дивляться на світ через призму фотооб’єктиву, помічають красу оточуючого світу, спостерігають рух життя спортсменів. Неймовірно хочеться аби хлопець став в майбутньому архітектором і зміг зробити цей світ гарнішим.

    В травні цього року Андрійко, так його називають в родині, закінчив шостий клас. Несподівано в родину Пузьо увірвалась біда: після вірусної інфекції, яка супроводжувалась збільшенням лімфовузлів найменшому сину – Андрію, було встановлено діагноз лімфогранулематоз. Перший розпач від такого діагнозу вже минув. Родина та сам Андрій готові боротися з хворобою і вірять в успіх, сумлінно виконують всі рекомендації та призначення лікарів. Батьки хлопця намагаються не кидати роботу аби мати можливість витримати фінансово дороге і тривале лікування.

    Наразі лікарі радять встановити Андрієві венозний міні-порт аби лікування проходило швидше і менш травматично.  До цього пристрою також потрібні спеціальні голки Хубера, хоча б десять штук на перший час. Минулого місяця ми оплачували такий набір одній нашій підопічній і знаємо що ціна питання становить понад 6500 грн. Міні-порт Андрію потрібен в двадцятих числах липня. Отже у нас тільки два тижні аби зібрати необхідну суму. Ми розуміємо який важкий час зараз в нашій країні. Але діти не перестають хворіти і потребують нашої допомоги.  Допоможіть майбутньому архітектору Андрію подолати хворобу, повернутись до навчання та улюбленого захоплення!

 

Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Пузьо Андрія

Категорія: Пузьо Андрій | Додав: Anton (2014-07-07)
Переглядів: 2248
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі