A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Літвин Оксана

Літвин Оксана

Знову в нас новенька дівчина. Тендітна і ніжна, важко переносить хімію, важко відходить. 16-річна Оксана зараз наче зів`яла квіточка, але вона намагається посміхатися. Боротьба з Лімфогранулематозом вже почалася, вже пройдено дві хімії.

Життя в онковідділенні ділиться на дві частини - до хвороби та під час хвороби. Але про життя до хвороби в лікарняних стінах швидко забувається. Ось і сьогодні, починаючи спілкування з Літвин Оксаною, я розумію, що для неї з лютого місяця почався новий складний період в житті. Та, побалакавши з Оксаною та її мамою ми згодом почали віддалятися від хвороби і перейшли на тему інтересів дівчини.

Зачепивши тему школи, дізнаюсь що як і у більшості дітей – на першому місці стоїть улюблений урок – фізкультура, ну а вже далі історія – що стало для мене несподіванкою. Навіть подумала, що Оксана хоче пов'язати свою майбутню професію з історією, але ж ні – мріє стати перукарем. Говорить, що з дитинства полюбляє всілякі зачіски.

Оксана відвідує гурток художнього мистецтва та вокалу. Тепер стає зрозумілим, чому вона так чекає на творчі заняття в лікарні. Адже це одна з розрад і можливість розкрити свій внутрішній талант.

Нашу розмову підтримала мама Оксани. Розповіла, що донька чуйна та добра дівчина, але в характері присутній стержень (що на мою думку допоможе Оксані швидше одужати, та й що то за характер без «перцю»).

Ще трохи згодом заговорили на жіночу тему – кухня. Перша фраза від дівчини була: "Кухня – це моє". Цим все сказано, лише додам, що улюблені страви в приготуванні – це налісники та всілякі торти. Ось так після нетривалої розмови, підбадьорюю Оксану. Інших думок, як тільки про найшвидше одужання Оксани – ми всі і не допускаємо.

Вірю, що у цієї дівчини велике майбутнє. "Віра без діл мертва" (Як 2:20) і тому просимо вас про допомогу для Оксани.

Перші два блоки хімії батьки намагалися витягнути самі, зараз їм вже дуже важко. Батьки дівчини – прості сільські люди. Крім Оксани в сім`ї ще двоє дітей. Дівчині необхідно купити наступні препарати та витратні матеріали:
Блеолем – 2 фл.
Доксорубіцин 50 мг – 2 фл.
Лінії до венозного міні-порта – 10 шт.
Фізрозчин, глюкоза, інфузоматні системи, шприци.

Загалом кошти на ліки та розхідні матеріали «тягнуть» на суму 4500 грн. Також ми вже маємо борг перед приватною лабораторією за обстеження Оксани в сумі 1765грн. Дуже просимо про допомогу.

Координатор Мар`яна Рева

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ЗКПО 37685693

26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - добровільна пожертва для Літвин Оксани

Категорія: Літвин Оксана | Додав: Anton (2015-04-23) | Автор: Леся Кушнір
Переглядів: 1252
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі