A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Коломійчук Роман

Коломійчук Роман

   Смуглявий хлопчина з Березного розпочав лікування в відділені онкогематлогії. Серйозність Ромчика у вісім років просто вражаюча. Мама Олена говорить, що Роман такий змалечку. Це не те щоб він був сумний чи насуплений, ні це такий серйозний вираз обличчя та погляд дорослого. Скільки мені доводилось спілкуватися з хлопцем і на творчих заняттях, і пазли разом складали, він завжди такий спокійний і впевнений. Так, саме впевнений у своєму одужанні, у тому, що скоро всією сім’єю поїдуть до Білого озера (це мрія Романа). І від його спокою та впевненості заряджається мама, яка турбується і переймається, а за які кошти продовжувати лікування сина?

   Скромність Романа не дозволила йому розповісти мені, що він самостійно записався в духовий оркестр і обрав гру на сопілці. Нечасто зустрінеш восьмирічного хлопчину, який самостійно робить свідомий вибір для розвитку свого таланту. Ще одне з улюблених занять Романа – читати книги про тварин. А ще – хлопчик дуже любить  відгадувати кросворди, саме за такою розвагою його можна часто побачити зараз в лікарні. Мама Олена додає, що вдома Ромчик для неї найперший помічник, адже в сім’ї ще двоє менших діток, за якими Роман охоче приглядає.

   Роман дуже важко переніс перший блок хімії, весь цей час мама не відходила від нього ні на хвилину. На жаль, перші результати лікування не дуже втішні. Організм Романа недостатньо відреагував на хімію і хлопчика перевели на високо-дозовані блоки хімії. Це означає, що всі подальші блоки хімії будуть дуже важкі і тривати таке лікування буде близько півтора року.

   Знаєте, діти в онковідділені після проходження всіх наслідків хімії дуже швидко дорослішають, а так хочеться допомогти їм швидко та якомога безболісніше одужати, щоб продовжилося їхнє безтурботне дитинство.  

   На сьогоднішній день Романові вже потрібна допомога. Хлопчикові в найближчі дні мають встановити венозний міні-порт (порт отримали безкоштовно завдяки американським друзям). Ми маємо купити набір ліній до порту. Це 1900 гривень. Також хлопчикові треба придбати наступні медикаменти: 

Гептрал амп. - 1упак.
Есенціале амп. - 2 упак.
Квамател амп. - 2 упак.
 
Всього нам потрібно зібрати 3900 гривень на самі термінові потреби. Будь ласка, допоможіть Роману!

Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 926

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - добровільна пожертва для Коломійчука Романа

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ "Приватбанк"

МФО 333391

Призначення платежу - добровільна пожертва для Коломійчука Романа

Категорія: Коломійчук Роман | Додав: Anton (2015-06-08) | Автор: Леся Кушнір
Переглядів: 1281
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі