A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Хомич Світлана

Світланка чекає на вашу допомогу!

   Питання закрите завдяки допомозі Дмитра Якимця та Вікторії з Києва. Дякуємо всім, хто відгукнувся на прохання!

 Я вже декілька днів думала, що написати про 16-річну Світланку Хомич. Як розповісти вам, що дівчинці знову потрібна допомога? Нарешті прийшло рішення – попросити наших волонтерів, які постійно ходять в онкогематологію до дітей, написати по декілька речень про дівчинку. І ось сьогодні я отримала не лише слова, а й нові фото дівчини. Волонтери мені написали про Світланку:
«З усмішки наче вискакують сонячні зайчики :) ... справді сонячна дуже... але мовчазна»

   «Вона дійсно крута та весела... не зважаючи на свою хворобу, вона щиро посміхається... Ми сміялись, коли я робив "метелики-радості", .... вона чудесна ЛЮДИНА».

   «Я ніколи не бачила Світлану засмученою. Вона завжди намагається посміхатися. Хоча я знаю, що їй погано після хімії. Їй не може бути добре, бо аналізи дуже низькі, а вона все одно посміхається.»

   «На фото Світланка. Часу на фотосесію було лише два дні, і скоріше за все у неї сьогодні вже не буде волосся, яке вона відрощувала три місяці. Але фотосесію з новою зачіскою ми встигли провести. За кадром не видно тієї безмежної та беззаперечної довіри. Довіри онкохворої дівчинки, яка сама попросила про кілька фото, на яких вона з волоссям…»

   Ось така дівчина – доросла, світла і сонячна! Дівчина, яка не покладає рук і продовжує боротися з саркомою. Зараз Світлана відновлюється після чергового блоку хімії, в неї впали аналізи. Як тільки аналізи піднімуться, їй треба буде знову «хімічитись». В дівочих очах стоїть питання: «Скільки ще терпіти та боротися з хворобою?». Нажаль відповіді не знає ніхто. Ми знаємо одне – треба боротися далі.

   На наступний блок хімії дівчині треба придбати препарат Карбоплатин-Тева 450 мг- 1 фл. та 150 мг – 1 фл. Ми можемо допомогти дівчині і зібрати кошти. Лише на Карбоплатин треба сума 3150 гривень. Також Світланці треба буде придбати глюкозу, фізрозчин, системи, шприци, гепатопротектори та інші препарати супроводу. На ці ліки та розхідні матеріали теж треба не менше тисячі гривень.  

Будь ласка, допоможіть Світланці. Дівчинці вкрай важливо не переривати курс лікування і продовжувати хімію.


Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 916

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ ‘’Скарбниця Надії’’

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ ‘’УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Хомич Світлани

 

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “Приватбанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Хомич Світлани

Категорія: Хомич Світлана | Додав: Anton (2015-07-16) | Автор: Мар`яна Рева
Переглядів: 1172
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі