A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Гамза Ярослав

Гамза Ярослав

   Не знаю чому так склалося, коли на вулиці в самому розквіті весна,  в нашому онковіділенні в самому «розпалі» надходження нових хворих діток. Серед  наших нових діток є маленький  Ярославчик, який потрапив в онкогематологію після операції по видаленню нирки з діагнозом пухлина Вільмса (рак нирки). Хлопчик і за віком маленький — 3 рочки, і за зростом невеличкий. З Ярославчиком мені не вдалося поспілкуватися, адже в хлопчика такий вік, коли йому цікавіше гратися, ніж спілкуватися з дорослими. Мама Інна намагається зайняти Ярослава пазлами, малюванням. А він невтомно веде її то на коридор, на творчі заняття. Та це й зрозуміло — дитина хоче пізнавати світ, коли не прикута до ліжка виснажливою хімією та не менш виснажливим відновленням організму після хімії.

   Свою подальшу розмову я продовжую з татом Миколою. Мама з татом міняються в лікарні, адже крім Ярославчика, маминої любові потребують ще троє діток вдома і одне під серцем, на якого очікує родина. І тому ця молода подружня пара підтримує один одного як тільки може.

   Тато Микола, зі своєї чоловічої сторони, говорить з гордістю про мужність, витривалість свого синочка. Я не знаю чи доречні ці слова до трирічного хлопчика, але що ще можна сказати, коли він стійко, спокійно без сліз та скарг проходить всі етапи цього тяжкого, виснажливого  лікування. Тяжкого в усьому - для Ярославчика переносити всі процедури (фізично), а для батьків — дивитися на хворобу власної дитини, переносити моральний тягар та ще й матеріальний.

   На сьогоднішній день Ярославчик пройшов лише перший блок хіміотерапії, попереду в нього ще дуже довге лікування. Щиро дякуємо киянці Вікторії, яка подарувала хлопчику препарат Карбоплатин на всі блоки хіміотерапії. 

   На наступний блок хіміотерапії для Ярославчика потрібно купити:
Доксорубіцин 50 мг - 1 фл. або 10 мг - 3 фл.
Лінії до венозного міні-порту - 10 шт.
Фізрозчин, глюкоза - по 20 фл.
Системи, шприци

   Ярославчику дуже потрібна допомога. Йдеться про суму близько 3500 гривень.  

Коорінатор Мар'яна Рева 098 45 26 016
Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Гамзи Ярослава

Категорія: Гамза Ярослав | Додав: Anton (2015-05-13) | Автор: Леся Кушнір
Переглядів: 1506
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі