A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Бачинський Ілля

Ілюшка поїхав додому!

   Наш сонячний Ілля Бачинський успішно завершив лікування лейкозу і поїхав додому! Щира подяка всім людям за молитви і допомогу. Навіть зараз, коли лікування завершене, я не можу передати вам словами, наскільки важко і безнадійно все було в перші дні в лікарні. Стан Іллі був настільки тривожним, що протягом двох тижнів лікар не могла почати лікування. Постійні консультації з київськими колегами. Сумніви, чи витримає Ілюшка хімію, зважаючи на його епілепсію, тиск та ниркову недостатність. Чи зможе мама добре доглядати за хлопчиком, адже доляд за такими дітьми чи не половина успіху. Був момент, коли обговорювалося питання, що можливо краще виписати хлопця додому, щоб він прожив тих декілька тижнів, які йому залишились, в рідних стінах. Що відчувала і думала в ті дні лікар навіть важко собі уявити. А потім прийшло важке, але тверде рішення починати хімію. Дати дитині хоч мізерний шанс. Покластися на Господа. Якщо Він дав лікарям та фармацевтам розум винайти ліки від раку, значить, цими ліками треба принаймні спробувати скористатися.

   Лікування почали з мізерних доз хімії і одразу почалися проблеми з нирками. Приїхала з іншої області тітка, але мама теж майже постійно була в лікарні. Декілька днів в реанімації, декілька днів в гематології. Реанімація була для Іллі каторгою, він плакав як мала дитина. Хлопчик був в реанімації разів шість. В своїй палаті - невеличке полегшення, але тільки до того дня, поки не починався стоматит. Стоматити мучили Іллю страшенно. Під час перших блоків хімії не можна було промовляти слово "хімія" в палаті, бо в хлопця починав підвищуватися тиск від хвилювання. Безкінечний пошук донорів крові та тромбконцентрату. Дядя Ілюшки ввечері ходив по Рівному і обклеював зупинки, стовпи та дерева оголошеннями про пошук донорів. Пошук грошей та ліків. Люди часто дзвонили і жертвували кошти на ліки для Іллі. Особливо варто згадати мешканців Кузнецовська, які завжди згуртовано допомагають своїм землякам. Волонтер Марина Лободіна бере під свій контроль перерозподіл надзвичайно дорогої Мабтери з Охматдиту, фактично веде кожний папірець від одного кабінету в МОЗі до іншого. Скільки часу та нервів вона витратила, я не можу сказати, але точно знаю, що немало. Підтримка лікарняних клоунів. Скільки сил, посмішок, повідомлень в соцмережах віддали ці звичайні люди Іллі я також не знаю. Але коли дитина два дні категорично відмовляється обробляти рот, а після візиту лікарняного клоуна сама його обробляє - ти розумієш, що така довіра народжується не за один день і не з одного повідомлення. Праця волонтерів під час кожного заняття по арт-терапії. Коли дитина відволікається від болю і посміхається, дивлячись на кожен свій маленький шедевр - це дорогого вартує. 

   В понеділок Ілля поїхав додому. Мав поїхати ще в п'ятницю, але напевне так радів тому, що його виписують додому, що зломав ногу. Зараз хлопець в гіпсі. Та ви б бачили як він посміхається! А ще він передає привіти всім, кого знає. І сам пише волонтерам повідомлення, бажає щедрих Божих благословінь.

   Ще раз дякуємо всім, хто допоміг пройти цей важкий шлях. Бажаємо Іллі міцного здоров*я і ніколи більше не повертатися в лікарню.

Категорія: Бачинський Ілля | Додав: Anton (2015-07-30) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1059
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі