A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Бачинський Ілля

Бачинський Ілля - підтримайте на УББ

 

Допоможемо Іллі подолати перепону

Рівненська область

Проект здійснює 
БФ "Скарбниця Надії"

Ілля – особливий хлопець зі складною долею. Два місяці невизначеності та перебування на грані, між відділенням онкогематології та реанімацєю. Два надто довгих місяці, коли кожен день може бути вирішальним! Важкі супутні захворювання, які не дозволяють розпочати хіміотерапію. Та рідні хлопця та його лікар не зневірились, не опустили руки. Нарешті можна розпочати лікування лейкозу. Але знову виникла перепона.

16-річний Ілля – світла, добра дитина. Відкритий та щирий юнак, якому дуже страшно самому в реанімації. Ілля хворіє на епілепсію та відрізняється від однолітків, потребує особливої уваги. У Іллі немає тата, є тільки мама. Через власну хворобу мама не може опікуватись сином. Опікуном Іллі є бабуся. Коли бабуся дізналася про те, що важкохвора донька вагітна, вона прийняла тверде рішення, що ця дитина народиться на світ. Бабуся виховувала онука та вчила доньку бути йому справжньою мамою. Вона сподівалась, що коли Ілюша виросте, він зможе допомагати своїй мамі, буде її підтримкою.

Зараз Іллі самому дуже потрібна допомога та довготривале лікування. У Іллі гострий лейкоз. Крім цього діагнозу є ще декілька: гостра ниркова недостатність, епілепсія, двобічний обмежений плеврит. Стан хлопця був дуже важкий. Ілля кілька разів був у реанімації. Нирки хлопця важко відреагували на перші мікродози хімії. Також у хлопця були проблеми з тиском. Чи зможе Ілля витримати хімію, не міг спрогнозувати ніхто. Складність ситуації Іллі полягає ще й у тому, що бабуся не може бути поряд з ним. Після звістки про хворобу онука здоров'я жінки підкосилося. Вона не виходить навіть з квартири, тому з Іллею в лікарні знаходиться дальня родичка.

Наразі стан хлопця стабільний. Вже минув тиждень, як він успішно почав отримувати хіміотерапію. Та щоб психологічно не травмувати Іллю щоденними уколами та крапельницями, йому вкрай потрібно встановити венозний міні-порт. Це позбавить його хвилювання і допоможе безболісно крок за кроком лікувати лейкоз. З вашою допомогою особливий хлопець Ілля подолає і цю перепону, і хворобу.

ПІБ: Бачинський Ілля Іванович, 13.09.1998 р.

Діагноз: гострий лейкоз, лімфобластний варіант (В-клітинний), перший гострий період. Вторинна токсична нефропатія. Гостра ниркова недостатність. Симптоматична епілепсія. Двобічний обмежений плеврит.

Підтримати на Українській Біржі Благодійності

Категорія: Бачинський Ілля | Додав: Anton (2015-01-21) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 932
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі