A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Бачинський Ілля

Бачинський Ілля

   У відділенні онкогематології новий хлопчик - 16-річний Ілля Бачинський. Хлопець зі складною долею. Світла, добра дитина. Відкритий і щирий юнак, якому дуже страшно самому в реанімації. Ілля особлива дитина, він хворіє на епілепсію і відрізняється від однолітків, потребує особливої уваги.  В цьому році хлопець закінчив 9 класів Кузнецовської загальноосвітньої школи №2 (навчався за індивідуальною програмою). У Іллі немає батька, є тільки мама, але за станом здоров`я вона не може опікуватись сином. Мама хлопчика в ранньому віці потрапила в аварію і отримала черепно-мозкову травму, яка спричинила подальшу інвалідність. Опікуном Іллі стала бабуся. Коли бабуся дізналася про те, що важко хвора донька вагітна, вона прийняла тверде рішення, що ця дитина народиться на світ.  Бабуся взяла виховання внука на себе, вчила доньку бути йому справжньою мамою. Плачучи, жінка розповідала, як важко їй виховувати внука, як вона сподівалась, що Ілюша, коли виросте, зможе допомагати своїй мамі, буде її підтримкою.

   Декілька тижнів тому стало відомо, що тепер Іллі самому дуже необхідна допомога та довготривале лікування. У Іллі гострий лейкоз, лімфобластний варіант (В-клітинний), перший гострий період. Крім цього діагнозу є ще декілька – гостра ниркова недостатність, симптоматична епілепсія, двобічний обмежений плеврит. Стан хлопця дуже важкий. Ілля вже два рази був в реанімації – ще до того, як йому поставили онкологічний діагноз та одразу після початку лікування, нирки хлопця відреагували на перші мікродози хімії. Також в хлопця були проблеми з тиском, зараз є  підозра на грибкову інфекцію. Лікар змушена починати хіміотерапію, бо без неї рак крові буде швидко прогресувати і на хлопця чекають страшні муки. Чи зможе Ілля витримати хімію, не може спрогнозувати ніхто. Ситуація вкрай складна.

   Складність ситуації Ілюші полягає ще й в тому, що бабуся не може знаходитись з ним в лікарні. Жінка вже пенсійного віку, після звістки про хворобу онука здоров`я підкосилось, вона не виходить навіть з квартири, не кажучи про те, щоб їхати в обласний центр. З Іллею в лікарні знаходиться розгублена мама та родичка, яка приїхала з сусідньої області.

   Хлопчикові потрібні кошти на лікування. Приблизно через тиждень після початку хімії треба буде вводити дороговартісний препарат Неуластим. Ціна одного флакона 12900грн. Також нам треба буде розрахуватися з приватною лабораторію. В понеділок ми будемо направляти на Київ аналізи на гриби, вартість аналізу 831 грн. Іллі вкрай потрібна допомога.

   На разі дуже актуальне питання про донорів крові та особливо тромбоконцентрату для Іллі (група крові 3+). Якщо є бажаючі здати кров, телефонуйте Ілюшиному дяді 097 64 53 059 Бачинський Володимир.

Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ЗКПО 37685693

26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - Добровільна пожертва для Бачинського Іллі

Категорія: Бачинський Ілля | Додав: Anton (2014-12-06) | Автор: Мар`яна Рева
Переглядів: 1581
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі