A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Зінич Віталик

Віталику Зіничу дуже потрібна допомога
   Ми давно не писали новин про нашого підпічного хлопчика Віталика Зінича. Якби все йшло по плану, то наступну операцію хлопчику мали б робити восени. Але сталося не так, як всі ми сподівалися. Раптово Віталику стало гірше і мама повезла дитину в Київ. У хлопчика збільшився внутрішньочерепний тиск, лікарі прийняли рішення встановлювати шунт для відводу зайвої рідини. Хлопчик добре переніс операцію, на наступний день його перевели в палату до мами. На жаль, через декілька днів після шунтування стало зрозуміло, що Віталикові необхідна ще одна операція. Коли спав внутрішньочерепний тиск і зайва рідина з черепної коробки відійшла, то краї штучної пластини, яка встановлена на лобі хлопчика, почала дуже виступати. З’явилася загроза того, що шкіра на лобі хлопчика не витримає і лопне.

   Сьогодні хлопчика знову оперують. Обидві операції не заплановані. На сьогодні в мами на руках залишились 300 гривень, а попереду ще довгий перідо реабілітації. За останній тиждень ми використали всі кошти, які було зібрано на рахунок фонду для Віталика, найбільше «потягнув» шунт для відводу зайвої рідини з черепної коробки – 3200грн. Також мама витратила всі кошти, які за останні дні їй пожертвували готівкою: Світлана та Михайло – 500 грн, Олег зі Здолбунова – 500 грн, Олексій – 1000 грн та анонімно – 100грн. Ці кошти було використано на покупку операційних пакетів, крові та плазми, на обстеження хлопчика.

   Будь ласка, домоможіть Віталикові! Ми не можемо передбачити скільки коштів знадобиться, але точно знаємо, що з сумою 300 грн. хлопчикові з мамою в столичній лікарні робити нічого. Як би це не жорстоко і цинічно не звучало. На жаль, це гірка правда і реалії нашої медицини.


Телефони: 
Мама – Зінич Наталія 097 471 83 88 
Волонтер Ільюк Анна 067 363 66 67 
Волонтер Рева Мар’яна 098 45 26 916 

Реквізити для надання допомоги 
БФ "Скарбниця Надії" 
АТ "УкрСиббанк" 
р/р 26009336789200 
ЄДРПОУ 37685693 
МФО 351005 
Призначення платежу – добровільна пожертва для Зінича Віталія
Категорія: Зінич Віталик | Додав: Anna_Iliuk (2013-07-17) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1316
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі