A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Мичка Дарина

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати по: Назві

   Наша Даринка Мичка та її родина продовжуть боротьбу. Дівчинка регулярно проходить курси реабілітації, які так необхідні їй. На чергову реабілітацію в Міжнародній клініці відновного лікування в Трускавці потрібно 6860 грн. Підтримайте, будь ласка, наш проект "Подаруймо Дарині диво" на сайті УББ!
   Кожен з нас щодня, щохвилини робить самі звичайні рухи: стоїть, ходить, сідає, повертається, говорить і не помічає в цих діях нічого особливого. Для звичайної дитини навчитись тримати ложку, самостійно їсти та пити видається легко та вчасно. А особливим діткам з ДЦП це дається з неймовірними зусиллями, лише після регулярних реабілітації та постійного лікування. Ось і Даринка отримує ці вміння лише після наполегливих вправ. І вміння самостійно ходити – це справжнє диво, яке так прагнуть отримати Даша та її родина! Читати далі...
Мичка Дарина | Переглядів: 1310 | Author: Юлія Кутик | Дата: 2014-03-08 | Коментарі (1)

    Наша Даринка Мичка пройшла курс лікування в місті Трускавець в клініці ім. Козявкіна. Мама і Даринка повернулися з клініки з найкращими враженнями і що головне – з позитивними результатами. Хоча маму попередити, що результати лікування краще проявляться з часом, але вже зараз зрозуміло, що таке лікування допомагає Даринці. Дівчинка навчилася стояти без підтримки до 30-40 секунд, раніше вона могла простояти максимум 10 секунд. Даша стала більш уважною, зосередженою.  Дівчинка навчилася пити з кружки, раніше вона пила тільки з ложечки.  Для Даринки це крок вперед, нехай невеличкий, але крок. Щоб закріпити результати, дівчинці рекомендували пройти курс масажу та плавання. Мама щодня робить з Даринкою гімнастику, вони займаються на вертикалі заторі, планують відвідувати логопеда. Мама Тетяна висловлює величезну подяку начальнику Обласного управління охорони здоров’я Віталію Ярославовичу Бойку. Завдяки його сприянню  головний лікар клініки, професор  Володимир Ілліч  Козявкін надав можливість Даринці пройти курс лікування повністю безкоштовно. Звичайно ж, слова подяки звучать також на адресу головного лікаря клініки. Мама також безмежно вдячна всім, хто пожертвував свої кошти задля того, щоб Даринка мала можливість лікуватися і ставати на ніжки. Всі кошти, зібрані на лікування Даринки, а це більше 11 тисяч гривень, залишаються на оплату наступного курсу лікування в клініці. Наступний курс запланований на серпень. Читати далі...
Мичка Дарина | Переглядів: 1164 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2012-07-02 | Коментарі (0)

    Спочатку сказали, що не житиме, потім що три дні термін, якщо переживе — буде жити. Вона народилася з ехтіозом — захворювання шкіри (ніби луска риби), але в Дашулі вона була як незріла, світились всі венки, як прозора бумажка тоненька.
    Вона перемогла, вижила, і, можливо, цей початок і зробив її дуже терплячою по житті, медсестри з пологового будинку казали, що якби це пережити дорослому то ніхто не зміг би. Моя Дашуля дуже терпляча, коли уколи дають майже ніколи не плаче, кров з пальчика чи вени - це взагалі ніщо. Вона терпить біль, бо, мабуть, розуміє, що це на її користь, ми хочемо підняти її на ноги. Але не дай Боже нікому пережити те, що вона в свої роки.
Мичка Дарина | Переглядів: 2077 | Дата: 2012-04-04 | Коментарі (0)

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі