A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Владислав Лєбєдєв

У категорії матеріалів: 1
Показано матеріалів: 1-1

Сортувати по: Назві

   Ще одна історія, яка не вкладається в голові. За рахунок чого живуть ці мама і син? Як ця жінка знаходить в собі сили посміхатися?
   Владислав захворів, коли йому було 3 роки. Зараз йому вже 14. Дуже розумний і начитаний молодий чоловік. Прочитав купу книжок, але особливо запам`яталися оповідання про Шерлока Холмса та "Кобзар" Тараса Шевченка, який був прочитаний повністю ще в початкових класах. Відмінник в школі, хоча й навчається вдома по індивідуальному плану. Любить грати в шашки. Закінчив музичну школу по класу гітари. Дуже любить розгадувати кросворди, одного журналу з кросвордами на 64 сторінки хлопцеві вистачає аж на день. Телевізор практично не дивиться, лише обов`язково вмикає новини. Не дивлячись на те, що коло спілкування у Влада досить обмежене, він охоче розмовляє навіть з тими людьми, яких бачить вперше в житті. 
   Перші роки рідкісна хвороба проявляла себе лише астмою і тому лікували саме її. З часом дитині ставало все гірше і гірше, стало зрозуміло, що це не астма, а щось інше. Читати далі...

Владислав Лєбєдєв | Переглядів: 1778 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2014-11-02 | Коментарі (0)

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Друзі