A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Зінич Віталик

Віталика Зінича прооперували вшосте
Маленький трирічний Віталик народився у Рівному. Хлопчик був бажаною та очікуваною дитинкою. І хоч маму попередили про можливу патологію малечі, однак жінка навідріз сказала: "Буду народжувати!”. Вже перед самим народженням, лікарі попередили, що дитя може не вижити під час родів, але мама Наталія була впевнена, що маленький має право на життя.

Після народження Вітальки, на превиликий жаль усіх рідних, хлопчику поставили діагноз — краніостеноз (це руйнування кісток черепа). І від самого народження Віталика чекали лікарняні ліжка та безкінечна кількість таблеток. А потім — операція за операцією і віра в краще!

Нагадаємо, з 2009р. по 2012р. хлопчик переніс 4 складні операції (кілька трепанацій черепа, крововилив з наслідками парезу), на це пішли всі заощадження родини. Минулоріч завдяки небайдужим людям матері вдалося зібрати кошти для придбання німецьких імплантатів та проведення 5-ї операції в київській лікарні Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова.

Сьогодні Наталія Зінич зі своїм молодшим сином Віталиком знову знаходиться на лікуванні в Інституті нейрохірургії ім. А. П. Ромоданова. Саме там хлопчика вже вшосте прооперували. Завдяки спільним зусиллям не байдужих людей вдалося зібрати частину коштів на шосту операцію, яка виявилася термінової. Оскільки загрожувала втратою зору.

Вже тиждень, як Віталик приходить до тями після операції і дитина знаходиться на стаціонарному післяопераційному лікуванні.Віталик не втратив своєї життєрадісності, як справжній борець, незважаючи на післяопераційні ускладенення — підвищення артеріального тиску, постійну температуру, послаблений імунітет та марудність. Він так само радіє, коли бачить нову книжечку, посміхається у відповідь на посмішку, вітається за руку, хоча зважаючи на геміпарез (неповний параліч), це потребує не дитячих зусиль. Віталик все ще потребує Вашої допомоги в боротьбі за життя, яке так любить!

Наразі Вітальчику потрібно закупити ряд медикаментів для покращення імунної системи: Фінлепсин, Фераксон, Сомазіна, Кортексин, деякі із цих препаратів коштують по 800 гривень за один прийом.

Ми звертаємося до Вас за допомогою, аби подарувати хлопчикові шанс та надію у повноцінне життя! Він має можливість бути повноцінним членом цього суспільства, але у мами, яка одна виховує малечу, нема потрібних коштів для повного видужання Вітальки. Допоможіть врятувати Віталика Зінича, який бореться за своє життя з першої секунди своєї появи!

Мама – Зінич Наталія Володимирівна
Тел. 097-471-83-88

БФ "Скарбниця Надії" АТ "УкрСиббанк"
26009336789200
ЄДРПОУ 37685693
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Зінич Віталія Віталійовича.
Категорія: Зінич Віталик | Додав: Anna_Iliuk (2012-04-23)
Переглядів: 1556
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі