A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Зінич Віталик

Слова подяки від мами Віталика Зінича

   Вчора нам подзвонила мама Віталика Зінича і з радістю розповіла про те, що щойно їй принесли 5000 гривень від працівників компанії «Реноме». В мене склалося враження, що Наталя не може повірити в те, що допомога прийшла в ту саму годину, коли була дуже потрібна. Мама Віталика висловила десятки слів подяки і розповіла про їхні з синочком буденні справи.

Нагадаємо, що у чотирирічного Віталика Зінича вродженна вада розвитку - краніостеноз (це руйнування кісток черепа). Від самого народження Віталика чекали лікарняні ліжка та безкінечна кількість пігулок. У Віталика руйнується лобна кістка, її частково замінюють на дороговартісні штучні інпланти. Віталик проходить лікування в Національному інституті нейрохірургії. Київські лікарі розповіли мамі, що у її синочка найважчий випадок краніостенозу серед діток всієї України. Не зважаючи на хворобу, хлопчик росте, розвивається. Череп хлопчика так само росте і Віталик змушений час від часу знову повертатися в лікарню на чергову планову операцію. Лікарі дають мамі надію, що поставити крапку на лікуванні можна буде у підлітковому віці, коли череп Віталика остаточно сформується. Звичайно, сім попередніх операцій не пройшли безслідно. Хлопчик дещо відстає в розвитку від своїх однолітків, в нього порушене мовлення після крововиливу, але він жвава і весела дитина. Він дуже любить гратися, також величезне задоволення для нього – відвідувати сеанси масажу.

   Віталик дуже важко відновлювався після останньої операції, яка відбулася в листопаді 2012року. У хлопчика досі перевязаний лобик і є проблеми з загальним станом. Завдяки допомозі багатьох небайдужих людей та самовідданій праці київських лікарів малого вдалося «витягнути» з важкого стану. На кошти, зібрані після розміщення попередніх новин про хлопчика, нам вдалося придбати  для Віталика дорогі антибіотики та інші ліки на загальну суму більше шести тисяч гривень.  Перед Різдвом хлопчика виписали додому. Але дома Віталикові знову стало гірше, зараз в нього підпухає лобик з іншого боку, збирається рідина. Київські лікарі не можуть надати кваліфіковану консультацію по телефону, не бачивши дитину.  Наталя прийняла важке рішення повернутися в Інститут нерохірургії.  Як би не хотілося вже нарешті бути дома, але ризикувати життям синочка мама не буде. В Києві звільнилося місце, їх чекають.

    Але як їхати, не маючи з собою грошей? Кожний день перебування в лікарні витрачаються гроші – на ліки, на підгузники, на шприци, на перевязочні матеріали, на харчування врешті-решт. Грошей не було навіть на найнеобхідніше. Дзвінок від працівників компанії «Реноме» пролунав в той момент, коли мама була на межі відчаю. Працівники компаній весь день колядували в місті, збираючи гроші для Віталика. Рівняни щедро віддячували колядникам і їм вдалося зібрати 5000 гривень. Щиро дякуємо всім, хто долучився до збору цих коштів. Віримо, що кожна ваша гривня допоможе врятувати маленького хлопчика!

У колядування приймали активну участь

Працівники ТОВ «Реноме-Партнер»

ТОВ «Реноме-Смарт»

ТОВ «Реноме-Євробуд»

ПрАТ «РЕНОМЕ»


Особи та підприємства, які приймали колядників:

Банк «Львів»

Банк «Укрексімбанк»

магазин «Шляпи», пані Іваненко Н.Ф.

Банк «УкрСиббанк»

Кульчинська Г.Г.

Харковець В.С.

Матчук А.Л.

Бербенець С.М.

Банк «Індустріалбанк»

Банк «Пумб»

Магазин «Винтайм»

Банк «Аваль»

Присяжненко В.М.

Сім’я Года Н.І., Года М.А.

Федорович В.Т.

Банк «Кредиагрикольбанк», Гемберг С.

Приймальня  Богатирчук-Кривко С.К.

 


   Прийміть десятки щирих слів подяки від мами Наталі. Тільки мама знає, як важко знову і знову лягати в лікарню і боротися за життя синочка. Але вона вірить, що з підтримкою стількох людей, вони з Віталиком зможуть витримати всі випробування.

    Ми не знаємо, які саме ліки знадобляться хлопчикові в Києві, не можемо нічого передбачити. Сьогодні вночі Віталик з мамою вирушив до столиці. Допомога для Віталика буде дуже актуальною.

Телефони:
Мама – Зінич Наталія 097 471 83 88
Волонтер Ільюк Анна 067 363 66 67
Волонтер Рева Мар’яна 098 45 26 916


Реквізити для допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертва для Зінича Віталія

 

Реквізити для допомоги пацієнтам онкогематологічного відділення РОДЛ:
БФ "Скарбниця Надії"
З
КПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертва

Категорія: Зінич Віталик | Додав: Anton (2013-01-11) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 2133
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі