A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Зінич Віталик

Маленькому Віталику з Рівного потрібна допомога на ще одну – шосту операцію
   Завдяки спільним зусиллям небайдужих людей, трирічному Віталику взимку зробили операцію із вживлення імплантатів замість лобної кістки. На початку березня хлопчик повернувся до Рівного і розпочав курс реабілітації, але раптове погіршення все змінило. Замість реабілітацї Віталика чекає ще одна операція – вже шоста!

   Лікарі збираються усунути недоліки й ускладнення після встановлених імплантатів і за потребою встановити шунтуючи систему для запобігання наслідків гіпертензії.

 

   Нагадаємо, Віталику при народженні лікарі поставили страшний діагноз – краніостеноз. З 2009р. по 2012р. хлопчик переніс 4 складні операції (кілька трепанацій черепа, крововилив з наслідками парезу), на це пішли всі заощадження родини. Минулоріч завдяки небайдужим людям матері вдалося зібрати кошти для придбання німецьких імплантатів та проведення 5-ї операції в київській лікарні Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова.

   Та сталося непередбачуване – пластинка-імплантант потребує корекції, у Віталика з’явились гіпертонічні симптоми, субатрофія зорового нерва обох очей. Термінова операція запланована на найближчий час! І найгірше те, що в разі зволікання, Віталик може лишитися зору...

   Ми знову звертаємось до всіх небайдужих – допоможіть врятувати маленького Віталика, який так любить життя і так за нього бореться з першої секунди своєї появи!

 

Мама – Зінич Наталія Володимирівна

 

Тел. 097-471-83-88

БФ "Скарбниця Надії"

АТ "УкрСиббанк"

26009336789200

ЄДРПОУ 37685693

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Зінич Віталія Віталійовича.
Категорія: Зінич Віталик | Додав: Anna_Iliuk (2012-04-10)
Переглядів: 1386
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі