A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Зінич Віталик

Як врятувати дитину, коли є кошти лише на дорогу до Києва?

   Мама Віталика Зінича не зверталася за допомогою протягом більш ніж рік. А два дні тому подзвонила і розказала, що Віталикові треба термінова операція. Ця мужня мама ніколи не звертається за допомогою, коли може впоратись сама. Якщо Наталя дзвонить – ситуація критична.

   Вчора прийшло повідомлення. «Лікар наш з понеділка  виходить на роботу, сказав - часу нема, лягаємо, а в нас тільки на дорогу на бензин і там в лікарні на перші кілька днів.... навіть не знаю, що робити...».

   Я теж не знаю що робити. Життя хлопчика зараз повністю залежить від грошей. Мама Віталика написала нам про свого сина.

   Віталику 6 років. Він пережив 11 операцій - всі в Інституті нейрохірургії. За цей час йому поставили титанову пластину замість лобної кістки, потім поставили шунт, щоб уникнути гіпертензії (набута гідроцефалія). Останній рік - цілий рік!!! - Віталик жив без операцій. Ми пройшли два курси реабілітації, мій синочок почав краще пересуватись, частіше користуватися правою рукою (після крововиливу у Віталика правосторонній геміпарез). Крім того, Віталя почав пробувати вимовляти деякі слова (до того після кроволиву, який стався 4 роки тому під час перебування в лікарні, між операціями, Віталик не говорив). Останнє обстеження показало позитивну динаміку і хороший результат - свідчення і доказ того, що боролися ми всі не даремно!

   І ось знову грім серед ясного неба - край титанової пластини піднявся, прорізав м"які тканити під шкірою, а це - внутрішня травма й загроза для мозку. Тепер Віталик потребує термінової операції з корекції титанової пластини, дорогих ліків та стаціонарного лікування і Інституті нейрохірургії імені А.П.Ромоданова.

   На попередні операції пішли всі кошти, і якби не спільні зусилля небайдужих людей - хто знає, чи повернулися б ми тоді додому. Тепер потрібно пережити ще одну операцію - і так хочеться вірити, що все вийде і цього разу!

   Віталик - чудова весела дитина, дуже любить, коли йому читають книги, любить гратися іграшками, як і всі хлопчики, складати пазли-фігурки, дивитися мультики... Дуже любить спілкування, і хоча сам не говорить, але завжди знаходить спосіб порозумітися. Хто краще знає Віталика і довше з ним спілкується - той чудово розуміє його без слів. Віталик - чуйна дитина, борець за характером, який любить життя і вміє йому радіти.

   На жаль, в нашій країні оплатити лікування і навіть одну операцію самій матері не під силу, а без допомоги ці всі попередні операції, які врятува життя Віталика, були б неможливими. Тепер одна надія - не втратити той результат і зберегти життя, за яке ми так боролись!

   Наталя вже давно знає список медикаментів, які точно будуть потрібні на операцію, а скільки треба буде ще тих ліків, які неможливо передбачити? Ми точно знаємо, що вже не сьогодні треба купити:

Фортум  1 гр – 35 флак.
Амікацин амп.
Нурофен сироп
Парацетамол свічки
Траумель
Анальгін
Диметрол
Лідокаїн
Бетадин
Дицинон
Біфі-форм
Етерожерміна
Фуцис ДТ

Телефон координатора: Мар'яна Рева 098 45 26 916
Телефон мами: Зінич Наталя 097 47 18 388

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільне пожертвування для Зінича Віталія

Категорія: Зінич Віталик | Додав: Anton (2014-12-26) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1156
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі