A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Зінич Віталик

11 операцій позаду, але Віталік Зінич не здається!

З Віталиком та його мамою ми знайомі вже більше трьох років. Історія хлопчика – це довгий шлях випробувань та перемог над собою та над ситуацією. Попри все цей хлопчак росте та розвивається, а ще дуже любить життя. Зараз Віталіку знову потрібна допомога. Лист мами хлопчика:

«Ми вже зверталися до БФ «Скарбниця Надії», і саме завдяки спільним зусиллям мій синочок живе, росте й розвивається. Зараз Віталику вже 7 років! Він любить гуляти, гратися іграшками, машинками, дивитись мультики,  любить книжечки і з великим задоволенням слухає, коли йому читають віршики й казки)) А ще - найголовніше - Віталик почав говорити багато окремих слів! (Після крововиливу, який стався, коли хлопчику було 2 роки, він не говорив зовсім). Звичайно, слова іноді важко розібрати, але лікарі кажуть, що це - позитивний початок, той прорив, на який мало хто сподівався, це результат титанічної роботи спеціалістів і всіх тих, хто у важкий для нас час не відвернувся! Курси реабілітації, досвідчені лікарі, просто хороші чуйні люди, які підтримували - завдяки цьому ми маємо зараз результат, про який я колись не сміла навіть мріяти!  

Тепер перед нами нове випробування - потрібно замінити титанову пластину, що в наш час нашій родині  не по кишені і без допомоги буде неможливо.  Батько хлопчика залишив сім'ю ще коли Віталику було рік і три місяці. Відтоді син пережив багато місяців, практично, півжиття, на лікарняному ліжку.  Всі 11 операцій проведені в Інституті нейрохірургії ім.Ромоданова в м. Київ. Лікарі кажуть,  що за всю історію існування дитячого відділення нейрохірургії таких пацієнтів і, зокрема, такого випадку, як з Віталиком, у них не було.

Титанова пластина, яку  потрібно встановити, вартує 1500 доларів США - це майже 30000 грн., ще стільки ж піде на обстеження, операцію та реабілітацію (дорогі антибіотики та інші медикаменти). Зараз край пластини знову піднявся,  створивши загрозу внутрішньої травми (розриву м"яких тканин).  Нейрохірурги, реально оцінивши стан дитини й деформацію імплантанта та стан шкіри над ним, рекомендують не зволікати із його заміною.  Цього разу спеціалісти обіцяють змоделювати Віталику лоб, і виготовити іншу пластину у формі лобної кістки  (її видалили під час однієї з попередніх операцій). Нову пластину не потрібно буде щоразу "рихтувати", і не буде потреби щоразу лягати під ніж. Цей метод називається "стереолітографія", в нас в Україні почали робити відносно недавно - і це щастя. Але для того, щоб фахівці приступили до виготовлення пластини,  потрібно зібрати кошти на оплату рахунку, а це не підйомна сума для мене і моєї сім'і (я живу з батьками, мама пенсіонер, батько також прооперований на легені і має групу).

На виготовлення пластини потрібно більше місяця (після оплати її вартості),  однак ніхто не знає, як довго протримається Віталик на старому імплантанті. Часу в нас практично не лишається.  

Загалом Віталик переніс 11 операцій, хлопчик шунтований, він пережив страшний крововилив, зараз, крім всього іншого, бореться з геміпарезом, вчиться жити в суспільстві... Але, попри страшні діагнози й півжиття, прожите в палатах, в лікарняних стінах, у Віталика лишається любов до життя - він дуже весела, комунікабельна дитина, любить спілкування, хоча сам поки-що повноцінно не розмовляє.

Ми знову потребуємо Вашої допомоги! Заміна імплантанта дасть можливість запобігти ураженню мозку, крім того, у Віталика з'явиться можливість довше протриматися без операцій  (спеціально виготовлена пластина не потребуватиме таких частих корекцій), також Віталик отримає шанс відвідувати спец-школу та індивідуальні заняття.

Ті дива, які ми вже не раз за увесь час мали нагоду спостерігати - ще одне свідчення, що все не даремно.»

Вже днями Віталіку необхідно пройти томографію – перше обстеження перед майбутньоїю операцією. Виготовлення пластини та гвинтів до неї коштуватиме 30 тисяч гривень. А мінімальний список медикаментів – майже 14 тисяч гривень:

Фортум 1 г - 40 фл.,

Лорікацин 500 - 4 уп.,

Квамател - 4 уп.,

Контрикал  10000 - 2 уп.,

Панангін - 2 уп.,

Альбумин 10% донорский 100мл - 1 фл.,

Біфіформ - 4 уп.,

Фуцис – ДТ 50 мг. - 7 уп.,

Траумель  мазь - 1 уп.,

Лактовіт-форте капс. - 4 уп.,

Креон - 1 уп.,

Анаферон  дит. таб. - 5 уп.,

Аквамарис спрей - 1 шт.,

Рапідол - 4 уп.,

Ефералган - 4 уп.,

Нурофен сироп. - 3 уп.,

Есенцеале  - 2 уп.,

Лоратадин - 2 уп.,

Канефрон - 1 уп.,

Фізрозчин 400мл, 200мл -  по 10 фл.,

ГІК-200 - 5 фл.,

Глюкоза 400мл, 200мл - по 10 фл

Анальгін  - 3 уп.,

Димедрол - 3 уп.,

Но-шпа - 2 уп.,  

Біле вугілля - 2 уп.,

системи для переливання крові- 20 штук,

шприци "20" -30 шт.,

шприци "10" - 30 шт.,

шприци "5" - 30 шт.,

шприци "2" - 30 шт.

Будь ласка допоможіть Віталіку вчасно зробити операцію, яка покращить його життя та відкриє для нього нові можливості!

Координатор Юлія Кутик 097 93 80 754

 

Реквізити для надання допомоги:

 

УкрСиббанк

БФ "Скарбниця Надії"

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - добровільна пожертва для Зінича Віталія

 

Картка Приватбанк

5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду.

Призначення платежу - добровільна пожертва для Зінича Віталія

 

Приватбанк

БФ "Скарбниця Надії"

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ "Приватбанк"

МФО 333391

Призначення платежу - добровільна пожертва для Зінича Віталія

 
Категорія: Зінич Віталик | Додав: Anton (2015-08-02)
Переглядів: 1044
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі