A A
RSS
Головна » Статті » Статті » ЗМІ

Фестиваль «Рудий» в саду «Ермітаж»
   Велике свято радості - Родинний фестиваль «Рудий» пройшов минулої неділі в самому центрі Москви - в саду «Ермітаж». Сад горів рудим і червоним. У Москві вперше пройшов фестиваль лікарняних клоунів.


   Некомерційна організація «Лікарняні клоуни» існує з квітня 2011 року і займається, як випливає з назви, лікарняної клоунадою, тобто співпрацює на волонтерських засадах з дитячими лікарнями для дітей з важкими захворюваннями, регулярно влаштовуючи невеликі свята для їхніх підопічних. У Москві клоуни щотижня ходять в РДКБ, Онкоцентр на Каширці, НДІ нейрохірургії ім. Бурденко, Морозівську лікарню. Усього сім лікарень у Москві, п'ять у Петербурзі, а ще великі обласні лікарні в Казані, Орлі, Ростовської області та інших регіонах Росії.

   У неділю всі клоуни зібралися в саду Ермітаж, а ще приїхали 84 волонтера з 15 міст Росії, з України і Білорусії - для них це був завершальний захід чотириденного навчального семінару з лікарняної клоунади, організованого АНО «Лікарняні клоуни». Можете собі уявити, що там почалося!
Категорія: ЗМІ | Додав: Anton (2013-08-02)
Переглядів: 461
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]