A A
RSS
Головна » Статті » Статті » ЗМІ

Дякуємо МБФ «Українська Біржа Благодійності»
   Міжнародний благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності» вже пів року допомагає БФ «Скарбниця Надії» здійснювати мрії тяжкохворих рівненських дітей. З допомогою УББ було здійснено вже ряд соціальних проектів:
-         Доктор Клоун
-         Навчально-розвиваючий проект «Граємо, думаємо, розвиваємося»

   Крім того допомогли здійснити мрії малечі, закупивши ліки для Діми Сича та Іллі Коробки.
Маленький Ілля потрапив до лікарні Рівного напередодні Пасхальних свят з опіками, однак досі страждає від ран. Наразі малюк проходить реабілітацію і було закуплено медикаментів на 2500 грн та пластирів для опікових рубців майже на 1000 грн. Ми щоро вдячні добродіям, які відгукнулися вже не вперше на прохання, що підготовлені нами як проекти на УББ.
Ось коротка історія Іллюши Коробки:

   Іллі майже 3 роки. Напередодні Великодня перекинув на себе каструлю з окропом, і отримав опіки чверті поверхні тіла. Ілляша переніс кілька операцій. Сума, яка терміново потрібна на лікування малюка – 10 тисяч. Начебто це не багато, але мамі Валентині, що сама виховує на Рівненщині 3 дітей – їх узяти ніде.   Пригадує Валентина Коробка, мама: «Діти на дворі гуляли. Я покликала, щоб прийшли та поїли. Я зілляла воду з холодцю і поставила знизу. Ілля прийшов і я не побачила, чи він скочив чи послизнувся, чи спіткнувся… Він зачепив каструльку, впав і вона на нього виллялася…».

   …Валентина розлучилась із чоловіком через пристрасть того до алкоголю. Чоловік нічим не допоміг дружині у скрутну хвилину, і навіть не приїхав до лікарні - поцікавитися як здоров’я його найменшого синочка. Крім 3-річного Іллюші в родині підростає ще 7-річна донечка та 14-річний син. Щоб якось викрутитись з проблеми, яка спіткала сім’ю напередодні Великодня, Валентина просила допомоги у сусідів. Люди не відмовили. Однак попереду ще великий шлях до реабілітації: ніжки Іллюші повністю обпечені і лише за 2 тижні після нещасного випадку, маленьке тільце почало потихеньку загоюватися.

   Ілля – дуже розумний хлопчик. Старші братик та сестричка навчають його читати. Він дуже любить книжечки і цікавитися кожною картинкою. Слухняний, не кожна доросла людина витримає таке страждання. Ранки постійно болять, та ще й ніжки підвішені. Але малеча посміхається, складає конструктор і розповідає своєю дитячою мовою про свої новини, пригоди, уподобання. Дитина не те, що не втратила інтересу до життя, а навпаки – бажання жити, розвиватися, робити щось нове, цікавитися - виросло! Ілля постійно когось гукає - чи то нову тьотю лікаря, чи то маму. Тому Валентині вдвічі складніше, бо вдома «на господарстві» залишаються теж малі діти (під наглядом родичів), і серце не на місці від ситуації, яка їх спіткала. Та Валентина намагається триматися.

Ім’я: Ілля Коробка, 2010 р.н.
Місто: Рівненська обл.
Діагноз: Опік окропом тулуба, статевих органів, обох ніг І-ІІ-ІІ ступеню, 25% поверхні тіла; опікова хвороба, стадія септикококсемії

https://ubb.org.ua/uk/project/649/
Категорія: ЗМІ | Додав: Anna_Iliuk (2013-06-14) | Автор: Анна Ільюк
Переглядів: 898
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]