A A
RSS
Головна » Статті » Статті » ЗМІ

Історія одного шахрайства

По Рівному ходить жінка, збирає кошти на лікування дитини. Розповідає, що в неї донька років 17-18, важкий сколіоз. Протягом минулого року жінка збирала кошти на повторні операції. Орієнтовно в серпні цього року жінка прийшла до постійного жертводавця і попросила грошей на те, щоб забрати дитину з київського моргу, бо операції не допомогли і дівчинка померла. На початку жовтня дитина дивним чином "воскресла", натомість "помер" її тато і заплакана жінка в чорному шалику просила гроші на те, щоб забрати дівчинку після успішної операції з Охмадиту. Сьогодні ми дізнаємося, що дитина знову "померла" і жінка знову збирає гроші в районі Ювілейного, щоб забрати доньку з Києва.

Жінка показує оригінал паспорту на прізвище Котяш Ольга, каже, що це паспорт її дитини. ЖОДНИХ інших документів не показує. Коли просиш документи, одразу починає плакати і ти відчуваєш себе останньою скотиною, бо в такий важкий для людини час просиш якісь папірці. Впевнено називає діагноз, розповідає про сколіоз і прізвища рівненських дитячих лікарів-ортопедів. По попередній інформації з відділення травматології обласної дитячої лікарні, там такої дитини не знають, але будуть ще піднімати історії дівчаток-підлітків з таким же діагнозом. 

Жінка худа, ріст вище середнього, зачіска коротка, волосся пофарбоване в каштановий колір, на голові зав*язаний чорний шалик, одягнута дуже бідно. Постійно наголошує на тому, що їй треба невелика сума, але терміново.

Якщо ця жінка прийде до вас в організацію - фотографуйте її і викликайте міліцію. Маємо як мімінум троє людей, які жертвували їй гроші і готові написати на неї заяву в міліцію. 

Якщо ця жінка обманула вас і ви готові про це говорити - пишіть або дзвоніть мені. Мій телефон 098 45 26 916.

 

Продовження історії з шахрайкою. 
Виявилося, що ця жінка живе в одному з сіл Рівненського району. Її донька, яка дійсно страждає на сколіоз, жива. Чоловік також живий. Тобто мама показує паспорт своєї власної дитини і розповідає, що та померла!!! Я думала, що вона вкрала чийсь паспорт і показує його. Але так брехати про власну дитину...
Останню операцію дівчині робили приблизно 5 років тому. Жінка, яка таким способом видурює в людей гроші, має купу боргів і кредитів. Дуже майстерно бреше. 
Люди, будьте розумні і не давайте їй більше грошей.

Категорія: ЗМІ | Додав: Anton (2014-11-07) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1236
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]