A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

ВАЗОЧКИ ДЛЯ МАМОЧКИ
   Два заняття поспіль ми присвятили Дню матері, що буде відзначатись найближчим часом. Для матусь наші дітки підготували подарунки у вигляді вазочок. Декупаж захопив нас всіх, і волонтерів, і дітей. Ми разом вибирали найкрасивіші малюнки, які мали прикрасити подарунки для мамочок.

   Діма Среберко – наш новенький хлопчик, активно долучається до кожного заняття. Говіркий та усміхнений хлопчина не тільки відвідав два заняття поспіль та зробив дві вазочки, але й розважав нашу компанію веселими розповідями та жартами.

   Світланка Хомич завершує курс опромінення. Надалі її чекає обстеження. А зараз дівчина підготувала дуже ніжну вазочку для своєї матусі. От дивишся на цей витвір і розумієш, як він схожий на творця – такий самий тендітний та ніжний.

   Ще один новенький хлопчик – маленький Ярославчик Гамза робив вазочку разом з матусею. Хлопчик зовсім маленький, ще досі переляканий та не відходить ані на крок від мами та тата.

   Наші творчі заняття – це завжди гарний привід для діток та батьків навчитись робити цікаві речі власними руками, а ще поспілкуватись та познайомитись ближче. От і на цих заняттях ми познайомились з новенькими дітками нашого відділення, які поступили за останні кілька тижнів.

   Результатом цих двох занять стали чудові подаруночки для матусь нашого відділення. Саме на їх плечі лягає основний тягар лікування діток. І вазочки порадують і душу, і серце мамочок.

Категорія: Акції | Додав: Anton (2015-05-08) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 1072
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]