A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

"Табір Переможців" у Пущі Водиці

15 серпня, відкрився "Табір Переможців" у Пущі Водиці. 38 дітей з усієї України від 11 до 21 року, які перемогли рак, зібрались разом. Цьогороку, дякуючи ВБФ "Запорука", четверо ПЕРЕМОЖЦІВ з Рівного стали учасниками табору!

На учасників табору чекають не лише традиційні посиденьки з гітарою біля вогнища, а й насичена наукова та творча програма: експерименти, хімічні досліди, основи моделювання, електроніка. Вчора відбувався майстер-клас по флористиці. Кожен день табору буде тематичним. Приміром, один з днів присвячений фізиці: діти проведуть наукові експерименти з електростатики, осягнуть основи електроніки та навчаться моделювати електронні процеси в комп'ютерних програмах. Ще один день присвячений фінансам: діти дізнаються, як правильно складати сімейний бюджет, познайомляться з елементами захисту банкнот та навіть спробують створити власну банкноту.

У день флористики та живопису, діти детально познайомляться з технікою акварель та власноруч зроблять листівки-посилання, а також – навчаться плести букети з польових квітів та плести вінки за різними техніками.

Крім того, цілий день табору буде присвячений анімації та створенню відео. В результаті учасники табору мають відзняти власний відео-продукт – звернення із словами підтримки до тих дітей, які ще хворіють.

Категорія: Акції | Додав: Anton (2015-08-20) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 1832
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]