A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Слова щирої подяки!

   Найбільша радість працівника благодійного фонду - коли дзвонять люди і пропонують допомогу в системних проектах. Коли хочуть допомагати лікарні загалом. Коли розуміють, що без сучасного обладнання лікар як без рук.

   Сьогодні благодійний фонд "Скарбниця Надії" передав на баланс Рівненської обласної дитячої лікарні черговий інфузомат Б-Браун, який був придбаний для потреб відділення онкогематології. Ця подія сталася завдяки цільовій пожертві наших давніх друзів та помічників  - рівненської фірми "Євростар".

   Лікування кожної онкохворої дитини триває в середньому від дев`яти до вісімнадцяти місяців. Під час такого лікування кожна дитина потребує введення препаратів хіміотерапії та супроводу через спеціальні інфузійні насоси, які суворо дозують кількість введеного препарату. Введення ліків без таких насосів є небезпечним для життя дитини, адже може статися передозування. У відділенні часто бувають випадки, коли одній дитині вводять ліки одночасно через два-три інфузомати протягом декількох діб безперервно. Кількість інфузоматів у відділенні онкогематології недостатня. На сьогоднішній день відділення потребує ще як мінімум 4 інфузоматів для своєчасного лікування всіх маленьких пацієнтів. Щиро дякуємо за допомогу директору 
ТзОВ ПКФ «Євростар» Миколі Михайловичу Янчишину!

   Також сьогодні ми передали в лікарню коагулятор для офтальмологічного центру РОДЛ. Цей прилад лікарі використовують під час операцій на маленьких дитячих оченятах. Безмежно дякуємо знайомому Олексія Лупенко, який не хоче називати свого імені!

Категорія: Акції | Додав: Anton (2015-07-23) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1078
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]