A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

СЛОВА ПОДЯКИ НАШИМ ДРУЗЯМ ТА ПОМІЧНИКАМ

    Нарешті настав той час, коли можна зменшити оберти та сповільнити швидкість аби підвести підсумки та подякувати. Промайнув грудень – найспекотніший місяць щороку, відколи я вперше прийшла у відділення онкогематології. З самих перших днів грудня ми завжди починаємо активно готуватись до дня Святого Миколая. Зазвичай за ці пару тижнів долучається ще безліч людей, які відгукуються на наші прохання, або просто дзвонять та пишуть пропонуючи свою допомогу. Тому завдяки вам, наші помічники, друзі та однодумці, ми можемо створити свято та подарувати казку в цю новорічно-різдвяну пору хворим  діткам.
    Спробую перелічити всі ті добрі вчинки, які ви, наші любі, зробили протягом останнього місяця. Перш за все хочу подякувати дітям. Це вихованці клубу активного дозвілля «Пролісок» з міста Дубно та студенти 1го курсу НУВГП. Разом вони змогли зробити приємні подаруночки кожній дитині та допомогти відділенню медикаментами та вкрай необхідними штативами. А ще вони особисто прийшли до лікарні, щоб познайомитись з дітьми у відділенні. 
   Завдяки вашій допомозі ми змогли влаштувати надзвичайно чарівне свято до дня Святого Миколая, фото звіт з якого був на нашому сайті. Всі діти отримали чудові подарунки та солодощі. Безліч людей передавали іграшки, книжки, пазли, солодкі подарунки та гроші. Дякуємо Оксані Мельничук, Марині Похозей, Лесі, Людмилі Благовістній, Марті Стецик, Ларисі Павлунь, Альоні Козакевич з Відня, Сергію Гридіну, Василю Берташу, Ірині Кириллововій та українській діаспорі в Італії.
   А також дякуємо за надзвичайно святковий настрій у відділенні. Працівники Рівненської обласної державної адміністрації – назвемо їх передсвятковим десантом, зголосились допомогти нам прикрасити ялинку в онкогематології. Завдяки талановитим дівчатам відділення звеселили чудові різдвяно-новорічні малюнки. Дякуємо Оксані та Аллі з її командою.
    Друзі, вас так багато! Ви ніби пазли, які разом складають надзвичайну картину добра та світлої надії. Дякуємо вам за те, що ви завжди поруч! Дякуємо! З Вашою допомогою Новий рік та Різдво не оминули нашу дітвору у відділенні!

Категорія: Акції | Додав: Anton (2015-01-08) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 1315
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]