A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Слова подяки!

   Ранок понеділка починаємо з великої кількості величезних подяк багатьом людям! Вчора в наших дітей з відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні відбулася неймовірна зустріч з солістом гурту "ТІК" Віктором Бронюком. Вражень купа, епоції зашкалюють, діти вже розповіли про зустріч своїм лікарям та медсестрам! Запитаєте, як це стало можливим? По-перше завдяки організаторам онлайн-акуціону на користь армії "Посиденьки з волонтером", зокрема Олександру Безощуку. По-друге завдяки Віктору Бронюку, який не тільки погодився взяти участь в аукціоні, але й не відмовився зустрітися з нашими підопічними дітьми. По-третє, завдяки Дмитру Якимцю, який викупив лот з відомим співаком за 2000 гривень та передав можливість зустрітися з Віктором нашим дітям! Ця новина була для нас просто шоком! Ми швиденько подзвонили у відділення, дізналися хто з дітей не прив`язаний до крапельниць. На зустріч поїхали Артем Оберемчук, Діма Среберко, Віка Струк, а також швиденько приїхав з Клеваня наш красень Антон Гарбар, який завершив лікування онкологічної хвороби півтора роки тому.

   Зустріч пройшла на УРА! Діти і Віктор багато сміялися, розповідали одне одному цікаві історії. Антон подарував Віктору магніт з виглядом тунелю кохання. Віктор пообіцяв колись відвідати Клевань, щоб побачити відомий тунель на власні очі. Година пролетіла немов декілька хвилин. Молодші діти повернулися у відділення, а Антон поїхав разом з Віктором за плакатами та автографами для інших дітей, які зараз проходять хімію. Знаємо, що такі зустрічі допомагають нашим дітям боротися і не покладати рук в боротьбі з важкою хворобою. Також дякуємо всім причетним за допомогу нашій армії.

   Дякуємо всім, завдяки кому ця зустріч стала можливою. Також також висловлюємо щирі слова подяки нашим лікарняним клоунам Галинці Осіпчук та Юрчику-Пончику Яцюку, яку супровождували дітей, та фотографу Жені Петровській!

 

 

 

 

Категорія: Акції | Додав: Anton (2015-06-08) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1195
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]