A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Сяйво дитячих оченят (Наш проект на УББ)

   Кажуть, що очі – це дзеркало душі. Як не дивно, та очима можна говорити та посміхатися. Ось такий дивовижний орган – людське око! І для того, щоб його лікувати і повертати йому здоров’я, потрібне дуже якісне та точне обладнання, можна сказати – ювелірне. Дитячі очі потребують саме такого сучасного та якісного обладнання. Мета цього проекту – зібрати кошти для придбання медичного інструментарію та обладнання для очного відділення, де лікуються дітки з усієї Рівненської області.

   В очному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні повертають зір та допомагають його підтримувати майже 1 000 маленьких пацієнтів щорічно. А ще тут проводять до 500 операції кожного року, 35% із яких є мікрохірургічними. Для такої надточної роботи лікарям потрібне відповідне обладнання: щілинна лампа, мікрохірургічний інструментарій та лінзи для підбору окулярів. Від того, як будуть підібрані лінзи до окулярів, залежить самопочуття дитини, а особливо школярів, бо їм доводиться багато читати та писати. Саме очі – важливий інструмент здобуття знань майбутніх вчителів, інженерів та лікарів. Маючи добре підібрані окуляри, дитина може не тільки навчатися без шкоди для здоров’я, а й пізнавати навколишній світ, бачити його чітко та яскраво.

   З допомогою щілинною лампи лікарі щодня оглядають десятки пар дитячих оченят. Під час лікування, та й після нього, контроль такий важливий! А цей пристрій дозволяє дослідити всю структуру ока. І при тому, ця процедура – абсолютна безболісна!

   Для функціонування сучасного мікроскопу і проведення мікрохірургічних операцій у відділенні необхідний спеціальний інструментарій. Операції на очах проводяться при деяких захворюваннях, а також при травмах ока. До речі, лікування травм ока в дітей проходить лише в цьому відділенні. Після поранення ока існує можливість якісно надати допомогу та зберегти зір. Ось чому мікрохірургічні інструменти такі необхідні.

   Допоможіть нам зібрати кошти 38 421 грн на це обладнання, аби малеча, бачачи навколишній світ у всіх його барвах та красі могла радіти життю, пізнавати його, дізнаватись і навчатись без перешкод. Повірте, з вашою допомогою лікарям буде легше зберегти сяйво дитячих оченят!

Підтримати проект на УББ

Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-12-11)
Переглядів: 955
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]