A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Щоб немовлята вижили (підтримайте проект на УББ)

   Дорогоцінним скарбом з’являються діти в житті батьків. Та інколи радість очікування раптово переривається передчасною появою малюка в цьому світі або ускладненням при пологах. Такі дітки проходять довгий шлях виходжування у відділенні реанімації. У всьому світі лікування немовлят є надзвичайно дороговартісним. У нас, незважаючи на всі державні програми, витрати на лікування таких дітей лягають в першу чергу на плечі батьків…

   У відділенні реанімації новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні щороку виходжують близько 300 немовлят. Важко. Дорого. І для країни, і для батьків. У вимірах світу – мало, у вимірах країни – теж мало. У вимірах однієї сім’ї, однієї матері – це багато. Це все, що може бути у людини найкращого. Це щастя. Це перша посмішка дитини, перший крок, це перше її слово. Поступово забувається страшне слово "реанімація". Але залишається вдячність та щастя матері. І вже неважливо ким виростуть ці діти. Головне – виживуть!

   Лікарів часто запитують: чи варто? Варто! Хто бачив, як дитина вмирає, а потім бачить, як дитина починає плакати, починає смоктати, починає проявляти свій характер, той знає – варто! Хто бачив очі матері, яка вперше за 4 місяці після народження дитини приклала її до грудей, той знає – варто! Хто бачить своїх пацієнтів, які в 3-4 роки вже нічим не відрізняються від тих, які народились повністю здоровими, той впевнений – варто!

   Відділення оснащене апаратурою, яка дає змогу виходжувати навіть глибоко недоношених дітей, проводити тривалу штучну вентиляцію легенів, постійне спостереження за життєво важливими функціями. Проте апаратура, на жаль, виходить з ладу, потребує постійного ремонту та оновлення. Наразі у відділенні вкрай потрібно провести ремонт обладнання: встановити температурні датчики до зволожувача апарату ШВЛ та кабелі до пульсоксиметрів. Такий ремонт дозволить подавати кисень відповідної температури та контролювати насиченість киснем крові дитини. Без якісного та справного обладнання надавати допомогу немовлятам майже нереально! А без нашої з вами допомоги – це просто неможливо!

Підтримайте проект на Українській біржі благодійності.

Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-12-19)
Переглядів: 841
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]