A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Серію благодійних акцій «День народження – час для Дива» - ВІДКРИТО!

    4 жовтня в Рівному відбувся перший благодійний вечір «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ - час для Дива», який був покликаний зібрати гроші на лікування онкохворих дітей. (Дитяче онкогематологія РОДЛ м. Рівне)

   Організатом данного заходу виступив Євген Кірсанов (громадський діяч, засновник проекту СВІТ МОЖЛИВОСТЕЙ), спільно з Благодійним фондом СКАРБНИЦЯ НАДІЇ.

   «Багато людей, які перемогли онкологічні захворювання, день свого одужання вважають днем свого «Нового народження». Саме це надихнуло мене присвятити свій День народження допомоги онкохворим дітям. Тільки завдяки Вашій підтримці, ми зможемо зробити Диво - подарувати Нове народження того, хто зараз намагається всіма силами утриматися за Життя. Я щиро вірю, що спільними зусиллями нам це вдасться!» , - Євген Кірсанов

   Хочемо подякувати всім за вашу підтримку і участь у благодійному вечорі!

   Цей захід пройшов в атмосфері єдності, радості і доброти...і несподіванок! Адже великим сюрпризом для усіх відвідувачів була шоу-програма. Захід відбувався як «клоунська вечірка» і усім гостям дарували носики та розмальовували обличчя!

   Люди приходили цілими родинами, приводячи своїх коханих, близьких і дітей. Особливо дітлашні це свято запам’яталося, адже не щодня побачиш таку велику кількість клоунів у одному приміщенні!

   Приємно, що цю акцію також підтримали люди з інших куточків України - Дніпропетровська, Севастополя, Києва.

   Благодійний вечір вже пройшов, але ви завжди можете взяти участь в допомозі онкохворим дітям, перерахувавши добровільну пожертву на рахунок благодійного фонду «СКАРБНИЦЯ НАДІЇ»  

   Уже наступне свято відбудеться в січні! Приймаємо замовлення! )) Або пропонуємо вам зробити свій внесок у нелегку працю – порятунок онкохворих дітей!  

БФ "Скарбниця Надії"

ОКПО 37685693

26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - Добровільна пожертва на акцію «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ - час для Дива»


P.S. Віримо, що навіть найменший прояв любові може зробити Диво!

Волонтери:

Анна Ільюк 063 11 752 11

Мар’яна Рева 098 452 6916

Категорія: Акції | Додав: Anna_Iliuk (2012-10-17) | Автор: Євген Кірсанов, Анна Ільюк
Переглядів: 913 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 Anna_Iliuk  
0
За час акції було зібрано 3315 гривень, однак сьогодні прийшло ще 200 гривень від Кравчука Анатолія!
ЩИРО ДЯКУЄМО!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]