A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Продовжуємо допомагати армії

   На Рівненщині продовжується збір коштів для допомоги Збройним Силам України. З початку оголошення збору було зібрано станом на 8 вересня 849 тисяч гривень. По мірі того, як надходять пожертви, керівництво благодійного фонду «Скарбниця Надії» спільно з головою Облдержадміністрації приймає рішення, що саме купувати для наших військових. За минулий тиждень було придбано окуляри нічного бачення Беломо NV/G-16 та бінокль нічного бачення СОТ NVB/3.6 H для військової частини А0796 на суму 64230 гривень.

   Також на вихідних було відвантажено три бензопили Штіль, комплектуючі та масло до них для рівненських зв`язківців (військова частина А 1671). Величезна подяка магазину «Бобер», що знаходиться на вул. Степана Бандери! Власник магазину продав бензопили з великою знижкою, частину комплектуючих він подарував. Всі комплекти було дбайливо зібрано і підписано, за яким телефоном треба звертатися якщо будуть виникати якісь запитання по експлуатації бензопил.
 

   Також щиро дякуємо підприємцю Олені Матис, яка зробила знижку на спальні мішки для зв`язківців. На вихідних було передано і вже поїхали на схід  21 спальний мішок. В найближчі дні буде пошило ще 20 спальників для хлопців і вони теж одразу поїдуть в зону АТО.

   Повний звіт по надходженню та використанню зібраних коштів знаходиться тут http://poryatunok.at.ua/news/zvit_po_nadkhodzhennju_koshtiv_na_bronezhileti/2014-06-03-189

   Щиро дякуємо тим, хто долучається до збору коштів на потреби Збройних Смл України. Ваша допомога дуже важлива.


Реквізити для надання допомоги:
Благодійний фонд "Скарбниця Надії"
Код ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007336789202
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу: Добровільна пожертва для надання допомоги Збройним Силам України

 
Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-09-09) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1254 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 Роман  
0
Однією рукою ви збираєте допомогу Рівненьським дітям (це свята справа), але іншою рукою на допомогу так званій українській "армії", а фактично на вбивство таких самих дітей, але з Луганська та Донецька... Які ж ви після цього НІКЧЕМНІ ПАСКУДИ! Чи може просто вкрай зомбовані! Покайтеся за цей гріх, бо так і залишитесь співучасниками вбивств дітей, жінок та стариків донбасу...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]