A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

ПРО ВІТРИЛА, БАРАНЧИКІВ І НЕ ТІЛЬКИ
   Дуже довго не з’являлись наші розповіді про творчі заняття, які проводять волонтери у відділенні онкогематології. Волонтери і надалі приходять щотижня у відділення і разом з дітками виготовляють різні вироби. Кожного заняття на дітлахів чекає щось новеньке. Так на одному занятті ми ще раз спробували себе в ролі справжніх художників. На наших малюнках замайоріли вітрила човниківзагули турбіни літаків та стали посміхатись веселі звірята. Дівчатка, звичайно, обрали кумедних тваринок. А хлопці підкорювали небеса та морські простори.
 

   Ще одне заняття ми присвятили створенню символу наступного року – баранчика. А баранчики наші вийшли незвичні, з ароматом кави. Для цього ми завчасно запаслися зернами кави. Процес створення таких ягняток надзвичайно цікавий, ароматний, а ще вкрай ретельний – щоб тваринка вийшла красивою, зернятко до зернятка викладається дуже акуратно.

   Два заняття ми присвятили роботі з керамікою. Для цих занять у нас є готові керамічні фігурки, які кожен може розфарбувати на свій смак. Так ми розмальовували котиків та черевички. Вироби вийшли дуже різноманітними та неповторними. Спочатку однакові черевички наприкінці заняття мали самий різний вигляд. Це і веселе, кумедне, неначе клоунське взуття, і бездоганні модні мешти.

   На фото з цих занять в основному лише вироби, адже ми не можемо розміщати фото дітей без дозволу батьків. З наших підопічних діток на цих заняттях були лише Андрійко Лесковець,  Андрій Пузьо та Настя Федьків. Але заняття відбуваються у відділенні онкогематології щотижня та для всіх діток, які перебувають там на лікуванні. Ось такий фото-звіт наших занять за останній період .

Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-11-25) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 999
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]