A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

ПРО МАЛЕНЬКІ ДОБРІ СПРАВИ

   Цю новину мене змусили написати декілька подій, які відбулись буквально протягом тижня. Добра справа перша. Одного дня відкриваю електронку і серед повідомлень знаходиться послання від дівчини Алли. Суть повідомлення: буду закордоном, можливо зможу чимось вам допомогти. Гарячково згадуєш, щось таке необхідне для багатьох діток, а не для когось конкретно. І перше, що спадає на думку Дактарин! У дітей, які проходять хіміотерапію часто-густо виникають стоматити – така дуже неприємна грибкова інфекція в роті, коли рот може стати суцільною раною, яка пече і дошкуляє. Крім погіршеного загального стану ще й така неприємність. Дитина не може їсти-пити, а ще й треба чимось обробити ці ранки, що також неприємно. Все що можуть запропонувати лікарі це власноруч зроблені бовтанки та мазі, і перші і другі мають жахливий смак. А от закордоном фармацевтична індустрія подбала про дітей – є спеціальний оральний гель Дактарин. Він чудово допомагає, та ще й приємний на смак. Для дітей, а надто малечі - це просто порятунок від стоматиту. Так от, я так довго змальовувала всі ці подробиці для того, аби ви зрозуміли яким неоціненим подарунком стала добра справа однієї дівчини, коли вона написала те повідомлення. А сьогодні ми отримали десять упаковок цього диво-гелю. Величезна подяка Вам, Алло! 

 Добра справа друга. Є одна школярка Юля, яка вирішила гроші, зібрані нею, віддати комусь з хворих  діток. Сума не перший погляд невелика – 130 грн. Але погодьтесь сучасні діти нечасто згадують про когось кому гірше за них. Це повідомлення скоріше для дівчинки Юлі. Юлечка, кошти ми передали хлопчику Андрійку. Андрійко Лесковець проходить лікування у відділенні онокгематології з липня цього року. Досі інформацію про хлопчика ми не розміщали на сайті: поки родина справляється самотужки, та й ще є невеликий запас ліків у лікарні. Як тільки з’явиться потреба в медикаментах, ми напишемо прохання про допомогу. З Андрійком у відділенні перебуває тато, адже в родині є ще троє діток. Найменша дитина народилась весною. На фото Андрійко з листом від таємного друга. Це ще одна маленька добра справа, яку робить наш волонтер, завдяки цьому Андрійко щотижня отримує цікавого листа! Дякуємо Юлечці за добру справу! Вітання тобі від Андрійка та його тата!

  Добра справа третя. Вже протягом півроку у нас у відділенні постійно працює проект «Коробка хоробрості». Кожні два тижні коробочка, яка є в маніпуляційному кабінеті, де роблять різні неприємні маніпуляції хлопчикам та дівчаткам, поповнюється різноманітними подаруночками. Не буду перераховувати що це конкретно, але 
зауважу, що дітки за свою хоробрість завжди отримають 
винагороду. Так от, днями ми закупили ще партію всіляких дрібничок для коробки хоробрості на кошти зібрані в одному бізнес-центрі нашим волонтером. Дякуємо вам, люди! З вашою допомогою сліз з дитячих оченят буде менше!

    Про такі маленькі добрі справи захотілось розповісти вам. Для того аби пам’ятали, що з таких дрібничок-пазлів  складається наш світ. Дякуємо вам, що ви у нас є!

Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-10-23)
Переглядів: 1444
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]