A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

ПОДАРУНКИ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

   Кілька днів поспіль, напередодні  дня Святого Миколая, офіс фонду став нагадувати чарівний будиночок ельфів. Кожного дня дзвонили та писали різні люди і пропонували допомогу, привозили та приносили пакети та коробки з подарунками, пазлами, солодощами. Напередодні свята складався список дітей, які знаходяться у відділенні, кілька разів уточнювався, і вже відповідно до нього загортались та розпаковувались подарунки для хлопців та дівчат.

   Настав ранок довгоочікуваного дня Святого Миколая. Діти звичайно очікують подарунок від цього святого. Наші ж дорослі голови переповнені думками та тремтінням від того чи всі подарунки правильно обрані, чи вистачить дітям дарунків? А найважливішим питанням є момент передачі цих подарунків в руки дітей. Цей момент повинен бути казковим, чарівним, радісним.

   І ось наша волонтерсько-дівоча команда стоїть перед дверима відділення. Всі в зборі: волонтери з подарунками, волонтери в нарядах феї та чарівниці, а також волонтер-фотограф. Відчиняємо двері у відділення… І розпочинається казкове дійство. Святий Миколай делегував прекрасних фею та чарівницю з завданням передати дарунки діткам, які лікуються у відділенні онкогематології. Малеча зустрічає нас біля гарної ялинки, яку напередодні ми всі разом прикрашали. І ось він цей момент! Всі наші дітки були чемними, Святий Миколай любить їх всіх і передає їм вітання та подарунки! Дитячі посмішки, веселий та дзвінкий сміх. «Справжнє свято» - вигукує одна з дівчаток. Ось так швидко змінюється настрій та атмосфера у відділенні! Ось так легко та невимушено заходить свято та гарний настрій у двері цього відділення, де діти змушені перебувати довгими місяцями.

  Біжучи з лікарні по калюжах, які зовсім не підходять до цього першого зимового свята, я все думала: немає кращого подарунка аніж можливість принести радість та посмішки, можливість зробити щось приємне ближньому. Дякую Святому Миколаю та Богу за таку можливість в моєму житті! А ще дуже дякую всім вам, наші вірні та надійні помічники! Я не буду перераховувати всіх вас аби нікого не забути і не образити. Але повірте вас чимало! Дякую вам за те, що ви є! Дякую вам за дитячі посмішки та радість в очах!

   І надзвичайним подарунком сьогоднішнього чудового казкового дня стала новина, що наша сонячна дівчина з надзвичайною сяючою посмішкою - Юлечка Варійчук закінчила основне лікування і сьогодні поїхала додому.  А також Святий Миколай приніс величезний подарунок наприкінці робочого дня – зібрано кошти по нашому проекту «Сяйво дитячих оченят» на Українській Біржі Благодійності! Зовсім скоро очне відділення РОДЛ буде приймати нове обладнання!

Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-12-21) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 1357
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]