A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Підсумки проекту «Сяйво дитячих оченят» (відео)

    Досить символічним є підведення підсумків наприкінці року. Так склалось, що саме в цей час ми підводимо результат нашого проекту на Українській Біржі Благодійності, який має назву «Сяйво дитячих оченят».

    З червня цього року у мережі супермаркетів «Наш Край» кожен покупець міг долучитись до проекту. 10 копійок з кожного придбаного батончика «Смачний горішок» перераховувались на проект «Сяйво дитячих оченят». Так, наприкінці цього року, у день Святого Миколая, було завершено цей проект та перераховано останню суму на реалізацію проекту. За тиждень було придбано обладнання для офтальмологічного центру Рівненської обласної дитячої лікарні.

    Сьогодні представники БФ «Скарбниця Надії» та мережі супермаркетів «Наш Край» передали Рівненській обласній дитячій лікарні щілинну лампу, два набори окулярних лінз та призм, а також хірургічні інструменти. Саме це обладнання допоможе лікарям надавати допомогу маленьким пацієнтам, повертати та зберігати зір тисячам дітей щорічно. Тисячі дитячих оченят засяють знову і знову, тисячі оченят зможуть дивитись на цей світ, сприймаючи всі його барви та красу. Тисячі дитячих оченят матимуть змогу навчатись та радіти життю! Для підростаючого майбутнього України це немало.

    Від імені лікарів Офтальмологічного центру Рівненської обласної дитячої лікарні висловлюємо вдячність за надане обладнання. Від імені маленьких пацієнтів та їх батьків – за сяйво дитячих оченят, яке зможуть повернути та підтримати лікарі центру. Дякуємо мережі супермаркетів «Наш край» та Українській Біржі Благодійності за надзвичайну можливість стати причетними до дива та допомогти зробити добру справу сотням людей, які не лишаються осторонь чужої біди. З вашою допомогою тисячі дитячих оченят будуть сяяти та дарувати радість оточуючим!

Категорія: Акції | Додав: Anton (2015-01-06) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 961
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]