A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Новини відділення онкогематології

Спішимо поділитись з вами новинами про наших діток, що назбирались за тривалий час.

Наш світлий та добрий Ілюша Бачинський нарешті вдома! Фінал лікування був трішки затьмарений випадковістю – хлопець зламав ногу. Але це ні на мить не затьмарило його радості з приводу закінчення лікування. Минулого тижня Ілля приїздив в лікарню для здачі аналізів. Весело роз’їжджаючи по відділенню на візку він посміхався та вітався з усіма. Видно, що перебування вдома пішло йому на користь. Хоча мама ще зауважує, що настрій у хлопця ще й досі мінливий. Знаємо, що для цілковитого одужання ще потрібно чимало часу. Також знаємо, що ще побачимось із сонячним хлопцем, адже він буде регулярно навідуватись в лікарню для контролю аналізів.

 Віка Струк продовжує лікування. Цей блок хімії буде тривалим – 43 дні. Але в дечому дівчинці буде й легше – відсутні добові крапання, їх замінили на кількагодинні. То ж дівчинка зможе трішки відпочити від виснажливого лікування та поспілкуватись з іншими, відвідати творчі заняття. Віка вже зовсім доросла і мама може її ненадовго залишити саму аби поїхати до меншої донечки.

Тендітна красуня Оксанка Літвин зараз вдома. За планом дівчина має заступити на хімію вже 25 серпня. У Оксани дуже важлива подія цього літа – вона закінчила школу та поступила в училище. Звичайно, затьмарює ці всі події хвороба, і перший семестр дівчині доведеться поєднувати навчання з лікуванням. Але у Оксани все життя попереду і здобути спеціальність саме зараз – надзвичайно важливо.

Ще одна усміхнена красуня – Марійка Коханевич наразі вдома. Тривалий час у дівчини не ладилось з портом, мабуть, через загальне ослаблення, виникали постійні ускладнення. Лікарі прийняли рішення зняти порт аби не ризикувати здоров’ям та життям дівчини. Після відпочинку вдома буде прийнято подальший план лікування.

Ярославчик Гамза – непосидюча дзиґа. Цей малюк настільки швидко рухається по відділенню, що за ним важко встигнути! На творчих заняттях хлопчик не може повноцінно приймати участь через непосидючість та малий вік, але регулярно навідується і контролює волонтера, який «допомагає» йому, - на якій же стадії виготовлення виробу. Ярослав продовжує рухатись від одного блоку до наступного, майже не вибиваючись з графіка.

Дмитро Среберко  та Артем Оберемчук разом проходять передопераційні блоки хімії. Лікування у хлопців важке через діагноз «саркома»: рідко відпускають додому, довго тривають крапання, ще й виснажлива жара заважає почувати себе добре.  

Ромчик Коломійчук повернувся сьогодні у відділення для продовження лікування. Хлопчик, нарешті, зміг провести трішки часу вдома, відпочити від лікування та набратись сил. Цей врівноважений семирічний хлопець з Березного провів майже три місяці поспіль в лікарні. За цей час лише до нього навідувались рідні. Адже через високодозовану хімію, яку було призначено проти лейкозу, лікування хлопчика проходить важко і лікарі не могли відпустити Рому додому. На моє здивування, мама розповіла, що Ромчик відповідально віднісся до того, що треба повертатись назад до лікарні. Він налаштований одужати, а для цього треба ретельно виконувати призначення лікаря.

Сусідом Роми по палаті зараз є найстарший пацієнт – Олексій Суліковський. У хлопців схожа ситуація: вони разом повернулись до лікарні аби продовжувати лікування. У обох високодозована хімія, обом дуже і дуже зараз потрібна ваша підтримка, молитви та кошти.

Сніжана Васільєва пройшла перший з 12-ти післяопераційних блоків. Операція на нирці пройшла вдало і дівчинка повернулась назад до Рівного на подальше лікування. Перші слова Сніжани, коли заходиш до неї в палату: «Коли прийдуть клоуни?». Дівчинка дуже рухлива та товариська. Дещо змінилась на вигляд: без довгого волосся здається Сніжанка стала меншою, вже й ніби й не вісім, а менше років. Та залишився такий самий жвавий погляд та щира посмішка. Зараз Сніжана очікує на результати аналізів і дозвіл лікарів поїхати додому до наступного блоку хімії.

Світланка Хомич затрималась у відділенні через низькі аналізи. Після останньої хімії дівчинка дуже довго чекала на хороші показники аналізів аби повернутись додому. Вона вже дуже й дуже стомилась від лікування, але при кожній зустрічі посміхалась, відвідувала творчі заняття і запевняла, що незабаром  аналізи піднімуться.

Назарко Бенза з Володимирецького району – наш новенький підопічний також продовжує боротьбу з лейкозом. Маленькому хлопчику складно справлятись з важким лікуванням. Мама розповідає, що постійно доводиться докуповувати підтримуючі препарати, антибіотики. Але малюк тримається. Батьки намагаються створити комфортні умови для малечі, і вже зараз хлопчик дещо легше переносить перебування у відділенні. Тим більше завжди поряд і мама, і тато. А цих вихідних мама Тетяна змогла залишити Назарчика, аби поїхати на день додому, адже там на неї чекає 2-річна донечка.

Ви можете допомогти цим дітям!

Координатор Юлія Кутик 097 93 80 754

Реквізити для надання допомоги:

УкрСиббанк
БФ "Скарбниця Надії"
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

Картка Приватбанк
5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду. 
Призначення платежу - добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

Приватбанк
БФ "Скарбниця Надії"
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ "Приватбанк"
МФО 333391
Призначення платежу - добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2015-08-17) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 1726
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]