A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Ярослава Яроцька

   Гарна, чорнява, з довжелезними віями Ярослава заступила на перший блок хімії і вже відновлюється після нього. І це після двохмісячного виснажливого обстеження для встановлення остаточного діагнозу. Аналізи, пунції та очікування результатів з Києва. І ось заключення лікарів не менш «вражаючі» своєю перспективою на майбутнє.

   Ми, волонтери, називаємо її Зіркочкою. А як ще по іншому, якщо дівчинка несе стільки тепла та, якогось такого, щастя, що це неможливо передати словами. Ярослава  - справжній позитив. Те як вона накульгує на ліву ногу і при цьому сяє. Ну не знаю, це треба тільки бачити та відчувати те сяйво, яке вона дарує оточуючим!

   Із Зірочкою починаю спілкуватися без її мами. Та й про які якості дівчинки я буду запитувати в неї, коли Ярослава просто світиться чистотою та дружелюбністю. А я в думках та в душі молюся, щоб все те тривале, виснажливе лікування(через яке доведеться пройти Ярославі), всі сльози та недоспані ночі мами Юлі, ніяким чином не торкнулися внутрішнього світу дівчинки.

   Семикласниця ділиться, що любить поганяти в футбол з хлопчаками, відвідує волейбольну секцію в школі. Але, що насправді заслуговує уваги так це те: вичитавши в інтернеті, що в «Екваторі» буде проходити конкурс «Крок до зірок» - вона сама зареєструвалась, придумала свій власний танок і поставила маму до відома, що вони їдуть на конкурс до Рівного. Відбір Ярослава не пройшла, але отримала впевненості та життєвого досвіду.

   Ось так, їй - тендітній дівчинці доводиться пробиватися в житті самостійно. Мама Юля в усіх починаннях підтримує донечку, адже вона її опора і помічниця. Мама часто працює в нічну зміну,а Ярослава доглядає меншу сестричку Тамару.

   Сьогодні Ярослава хвилюється не через відсутність нового телефону чи новомодних пари джинсів, а за те що згодом втратить своє розкішне волосся (це наслідки хімії, про які знають всі дітки в онковідділені).

   Наступні кілька речень – це слова мами дівчинки: «Ярославі зараз 12 років. В три роки їй поставили діагноз - мієлоїдний лейкоз. З таким діагнозом виживають одиниці, а якщо виживають, то живуть недовго. Нам дуже повезло, ми «проскочили». І ось через 9 років хвороба повернулась – стався рецидив. Знову в лікарню! Знову тривале та дороговартісне лікування, аналізи, обстеження, донори, пункції. Все це коштує немалі гроші. Я одинока мама. Проживаємо ми з моєю мамою-пенсіонеркою. Кошти потрібні весь час.»

   Цій Зірочці потрібна наша з вами допомога, молитва та підтримка. Так хочеться, щоб Ярослава знала, що світ є таким хорошим, яким вона звикла його бачити.

   Щоб продовжувати лікування Ярославі потрібні наступні ліки:

Еспа-ліпон 300 мг амп.

Тіотразолін 2 мл амп.

Тавегіл амп.

Зофран амп.

Кокарбоксилаза амп.

Дицинон амп.

Актовегін 200мг

Есенціале амп.

Фізрозчин та глюкоза

   Навіть цей, на перший погляд, скромний перелік ліків буде коштувати щонайменше 3200 гривень. Ярославі дуже потрібна ваша допомога!

 

 

Координатор Мар’яна Рева 098 45 26 916

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ ‘’Скарбниця Надії’’

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ ‘’УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Яроцької Ярослави

 

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “Приватбанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Яроцької Ярослави

Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2015-07-07) | Автор: Леся Кушнір
Переглядів: 1536
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]