A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

День іменинника

                Ніби раптово добігло до кінця літо. З недавнього часу закінчення чергової пори року для мене неодмінно повязане із святкуванням Дня іменинника у відділенні онкогематології. І вже вкотре напередодні свята мене розривають суперечливі думки: «А чи місце для веселощів у відділенні?» У відділенні, де біля кожних палат стоїть мовчазний розпач батьків, де чути плач дитини, коли їй роблять укол чи ставлять катетер… І тільки після закінчення свята я впевнено знову і знову можу сказати: «Як добре, що ми колись відновили святкування днів народжень у відділенні!»

                Кожного разу у дітей світяться щастям очі при появі веселих клоунів, які ніби розшукують серед дітей іменинників, аби під спів пісеньки про слоників вручити подарунки, або ж демонструють веселу мініатюру «Політ літачків». І з яким захопленням розповідають батьки, що вже давно так не сміялись! А чого вартий зацікавлений погляд маленького хлопчика, який зовсім новенький у відділенні. Щоб долучитись до веселощів, малюк виходить з палати наскільки йому дозволяє довжина крапельниці. Йому вже не так страшно у лікарні. Хочеться, щоб невелике свято у відділенні стало невеличкою компенсацією для малюків за дні дитинства проведені у лікарняних стінах.

                Щиро дякуємо всім, хто прийшов нам на допомогу  в організації дня іменинника літа. Ми вдячні небайдужим  людям за влучні подарунки, які завжди доречні на дитячому святі, за фрукти до солодкого столу. Дякуємо тріо клоунів за гарний настрій батьків та дітей. Також величезне «Дякую!» кавярні «Чорна королева» за справжній королівський подарунок – дуже смачний торт!
Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2013-09-03) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 942
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]