A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

ЛІТНІ РАМОЧКИ

    Літо за вікном бавить сонячними променями та дощами. І ми не забарились провести наше заняття в літній тематиці. А про що ми згадуємо літом? Так про море! Саме тому наші рамочки для фото ми намагались виконати в морській тематиці. Для цього нам знадобились справжні морські мушлі, картон, папір та нестримна фантазія.

    Вася Сачук після повернення з Києва продовжує лікування. Хлопець дещо пізніше приєднався до нас на занятті. Та це не завадило йому створити дуже гарну і дещо кокетливу рамочку, завдяки яскравому бантику. А ще на рамочці з’явились мушлі з оченятами!

    Петрик Коваль працював над рамочками разом з мамою. Встигли вони зробити три рамочки.  Завдяки натхненню рамочки вийшли не тільки в морській тематиці, а й одна квітково-літня. Працюючи над виробами, Петрик вже заздалегідь знав для кого будуть подаруночки хенд-мейд.

    Настя впевнено створювала  одну за одною рамки. Як справжня дівчинка, вона не змогла не прикрасити свої вироби бантиком та квіточками. Вийшло дуже мило!

    Паша працював на протилежному боці стола від мене. Та я помітила, що завдяки допомозі волонтера Олі, хлопець не обмежився однією рамкою.  І як справжній джентльмен, по завершенню заняття Павло допоміг нам все прибрати і був надзвичайно щасливий створеним власноруч шедеврам.

    Кілька рамок, які зробили волонтери, було подаровано  тим діткам, які не змогли приєднатись до нас. А на наступний день я вже бачила в одній з палат як рамочки обрамляли фото! Дуже і дуже гарно!

Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-06-20) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 1415
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]