A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Лікування може бути безболісним (проект на УББ)

​  Лікування онкологічних захворювань у дітей триває 6-18 місяців. Майже кожен день такого лікування супроводжується різними неприємними, часто болючими процедурами. Хвору дитину дуже важко переконати в необхідності терпіти біль задля майбутнього одужання. Щоб маленький пацієнт включився в боротьбу з хворобою, йому повинно бути комфортно тут і зараз. Всі, хто оточує дитину – батьки, лікарі, медсестри, намагаються цього досягти.

   Щоденні багатогодинні крапельниці, кілька добових вливань різноманітних розчинів та препаратів, внутрішньовенний наркоз під час пункцій та опромінень, забір крові для аналізів. Якщо ці маніпуляції помножити на місяці лікування, то кількість внутрішньовенних втручань сягатиме сотень разів. Тож онкохворим дітям доводиться терпіти не тільки важке лікування хіміопрепаратами, побічні явища, а й щоденні болючі проколи вен.

   Альтернативою голкам є катетери: периферичні та підключичні. Та ці пристрої вкрай недосконалі. Периферичний катетер використовується лише три дні поспіль, "підключичка" ж часто супроводжується запальними ускладненнями в ослабленому хіміотерапією організмі дитини.

   Венозний міні-порт – це саме той пристрій, який полегшує лікування онкохворих дітей. Його переваги важко недооцінити. Встановлений на початку лікування міні-порт – це лише маленька трубочка, яку помітно під шкірою нижче шиї. І маленька дитинка вже не буде плакати при вигляді медсестри, адже встановити крапельницю вже не боляче. Тендітна дівчинка-підліток не буде страждати від встановлення периферичного катетера в тоненькі вени.

   Поліпшити якість лікування коштує більше 9 000 грн – саме така ціна порту. Але ця вартість цілком виправдовується кожного дня під час тривалого лікування. Ми збираємо на чотири венозних міні-порти для пацієнтів онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні. Щиро віримо, що з вашою допомогою ми зможемо зробити лікування онкохворих дітей безболісним!

 Підтримати на УББ...

Категорія: Акції | Додав: Anton (2015-02-12) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 936
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]