A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Фото-пошта у відділенні онкогематології

    Дуже часто відбувається так, що виникає якась ідея, не важливо скільки часу виношується. Але реалізуватись ніяк не може. І проходить не день, не місяць. Задум ніде не зникає. Він ніби стоїть десь поряд. А може за спиною. Саме так сталось з нашою задумкою залишити нашим підопічним на згадку фото, які залишаються після днів іменинника, зустрічей випускників, фотосесій.

   В нашому фонді є чудовий фотограф, волонтер, очима якої ви маєте змогу дивитись на діток онкогематології та переглядати фото-звіт з наших свят. За кілька років у нас назбирався чималий фото-архів. Яскраві моменти, які відбуваються у відділенні, фото дітей. Це все чим ми хотіли поділитись з нашими дітками. І, як це часто буває, не вистачало лише маленького штриха – коштів.

    Сьогодні ми можемо поділитись з вами прекрасною новиною! Кілька сотень фотографій вже надруковано, запаковано в конверти для дітей, і будуть передано у відділення. Така фото-пошта стала можливою завдяки Максиму, з яким ми поділились нашою мрією і який приєднався до реалізації нашого задуму, допоміг фінансово. Дякуємо Вам за чудову можливість подарувати на згадку яскраві моменти та гарні фотографії!

 
Категорія: Акції | Додав: Anton (2015-01-29) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 847
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]