A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Допоможемо Жені рухатися вперед! (проект на УББ)

   Женічка – перша дитинка в родині. Ніхто не міг уявити, що початок життя він розпочне дуже трагічно. Малюк народився у важкому стані. Його одразу перевели в реанімацію та помістили під апарат ШВЛ. Прогнози були невтішні, але батьки не втрачали віри. І через місяць боротьби лікарів за життя хлопчика, його виписали додому. Батьки Жені розуміють, який довгий шлях реабілітацій чекає на них. Та не це лякає. Найстрашніше – не мати фінансової змоги проходити такі курси регулярно.

   Мама Жені: "Кожного дня ми боремось за повноцінне життя синочка. Пігулки, уколи, реабілітаційні центри. Ми не опускаємо рук. Попри діагноз, лікарі оцінюють його як перспективну та розумну дитину. Дуже важко дивитися на те, як твій синочок хоче взяти в руки іграшку і не може".

   Відтоді, як хлопчику встановили діагноз, минуло трохи більше півроку. Але за цей час Женя разом з батьками зробили вже дуже багато і мають деякі успіхи. Женя вже вміє сидіти без опори до 4-х хвилин, стояти на ніжках з підтримкою та біля стіни без підтримки, гукати та лепетати. Після прийняття курсу уколів цереброкуріна він почав лівою ручкою посувати іграшки та предмети, які знаходяться навколо нього. Для родини це великий успіх та щастя. Лікарі і надалі рекомендують якомога більше реабілітацій. Після пройденого курсу реабілітації в клініці у Трускавці у хлопчика чудові результати. Він став на обидві стопи і почав робити кроки з підтримкою за дві ручки та триматися за поручні гойдалки. Йому дуже подобається ходити та кататися на гойдалці.

   На цьому Женя та його батьки не будуть зупинятися. Вони звертаються до всіх небайдужих за допомогою. В родині працює лише тато. Він менеджер, і його зарплата становить 2 000 гривень. Мама Жені знаходиться вдома по догляду за дітьми. У родини немає можливості оплачувати дорогі курси реабілітації та медикаментозне лікування. Допоможіть, будь ласка, не лишайтеся байдужими!

 

ПІБ: Тарасюк Євген Андрійович, 29.11.2013

Місто: Рівне

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез з стійким порушенням функції кінцівок. Вторинна мікроцефалія. Затримка психопередмовного та статокінетичного розвитку. Дисплазія кульшових суглобів

Підтримати на УББ

Категорія: Акції | Додав: Anton (2015-09-02) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 1750 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 shalom_danislav  
0
Шалом!
Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!
Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!
Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров'ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров'я і перемагати смерть!
Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво!
Радість в Господі, сила наша!
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
(Матф.5:4)
Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
У Тебе всі часи і терміни!
Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]