A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Дякуємо нашим донорам!
       Чергова донорська акція "Донори-дітям" пройшла у лютому. На наше прохання відгукнулися солдати військової частини м.Рівного, працівники УБОЗу та УМВС, а також небайдужі жителі нашого міста.

       Загалом кров здало 232 людини. Цього запасц відділенню онкогематології вистачить приблизно на шість місяців. Також під час акції було зібрано 570 гривень на придбання медикаментів. Працівники УМВС  зробили додатковий подарунок для маленьких пацієнтів онкогематології - подарували бойлер  у відділення.

       Ми щиро вдячні тим небайдужим людям, які подарували частинку себе для онкохворих діток. Адже  донорська кров є життєво необхідна при лікуванні лейкозів та інших онкологічних захворюваннях. Часто трапляється що батьки не мають часу та можливостей шукати донорів, завдяки вам ми змогли на деякий час зробити невеличкий запас крові, та полегшити лікування малечі. Ми просимо вас не зупинятися на цьому, і час від часу допомагати діткам. Для них це дуже важливо, і ваша, нехай на перший погляд, невеличка допомога, для них означає  ще один крок на шляху до одужання.
      Минулого року волонтери нашого благодійного фонду допомагали шукати донорів не тільки для онкохворих дітей, а і в деяких випадках для інших хворих людей, які до нас зверталися. Така практика стала звичайною.  В кінці року до нас звернулася родичка молодої жінки, яка після вкрай важких пологів народила недоношену двійню. Наші донори підтримували молоду маму і її дівчаток і в реанімації, і коли маленьких сестричок перевели до обласної лікарні. Так в нас з’явилася ідея створення банку донорів нашого міста. З часом ми плануємо забезпечити потребою в компонентах крові всі дитячі лікарні нашого міста.
       Якщо ви бажаєте записатись в банк донорів, звертайтесь до волонтера Ольги Герасимчук 0965527158.
Категорія: Акції | Додав: Anton (2012-03-05) | Автор: Ольга Герасимчук
Переглядів: 831
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]