A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

«ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ - час для Дива»


В світі кожні шість секунд людина помирає від раку, а це означає, що до моменту прочитання цього тексту помруть десятки людей.
Але саме це Ви можете змінити!


Якщо Ви бажаєте принести в цей світ більше радості, тепла і любові.

Якщо Ви бажаєте дати силу і надію тим, хто особливо її потребує.

Ми запрошуємо Вас на благодійний вечір

«ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ - час для Дива»,

який відбудеться 4жовтня 2012 р. О 19 годині, за адресою: м. Рівне, вул.. Соборна 205 (СтадіоПаб)   «Багато людей, які перемогли онкологічні захворювання, день свого одужання справді вважають днем свого Нового народження. Саме це надихнуло мене присвятити свій День народження допомозі онкохворим дітям. Тільки завдяки Вашій підтримці, ми зможемо зробити Диво - подарувати Нове народження тому, хто зараз намагається усіма силами втриматися за Життя. Я щиро вірю, що спільними зусиллями нам це вдасться!» (Євген Кірсанов, засновник проекту СВІТ МОЖЛИВОСТЕЙ)


   Засновник проекту «СВІТ МОЖЛИВОСТЕЙ» Євген Кірсанов в день свого народження, спільно з Благодійним фондом «СКАРБНИЦЯ НАДІЇ» організовує благодійний вечір, який покликаний зібрати гроші на лікування онкохворих дітей. (Рівненська обласна дитяча лікарня, відділення онкогематології м. Рівне)
.


   Якщо Ви бажаєте взяти участь у допомозі дітям, але не маєте можливості бути присутнім на ньому, Ви можете зробити добровільну пожертву:

БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертва на акцію «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ - час для Дива»   Навіть найменший прояв любові може зробити великі зміни! Прийшов час для Дива! До зустрічі на добродійному вечорі!
Євген Кірсанов

Категорія: Акції | Додав: Volonter (2012-10-03)
Переглядів: 1358 | Коментарі: 2
Всього коментарів: 2
2 Саша  
0
Дякую організаторам та гостям за вечір позитиву, благодійності та просто хорошого настрою!

1 Анна  
0
Було зібрано 3315 гривень!!!
Дуже дякуємо!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]