A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

День іменинника

   Організація Дня іменинника цього разу видалась якось особливо надривною. Клопоти по влаштуванню перемішувались з думками: «Чи варто ?», «Може пізніше». Адже після довгого світлого проміжку, коли у відділенні тривалий час була найменша кількість дітей та не було новеньких, стали один за одним поступати діти. Ще важче даються такі свята, коли у відділенні діти у важкому стані, або ж когось з них переводять в реанімацію. Водночас цей День іменинника був організований з допомогою такої величезної кількісті помічників!

   Особливо хочу відмітити учнів 10-А класу Костопільської ЗОШК №6 за надзвичайний подарунок діткам онкогематологічного відділення – торт-сюрприз. Цей диво-торт учні виготовили власноруч. В кожному «шматочку» листівка з побажанням та сувенір. Прикрасили торт квіточками в техніці квілінг, які виготовила учениця 1 класу тієї ж школи.

   Святкування Дня іменинника проходило в компанії наших улюблених лікарняних клоунів. Море жартів і розваг! Посмішки дітей та батьків! Свято варто цього, ви можете самі переконатись, переглянув наш фото-звіт.

   Дякуємо супермаркету «Фуршет» за святковий торт та турботу і чуйність, з якою працівники підійшли до виготовлення цієї смачної окраси столу. Дякуємо всім небайдужим людям, які відгукнулись на наші прохання про допомогу! Окрема подяка волонтеру організації «Допомога армії - Рівне» пану Руслану за наданий подарунок нашому імениннику Андрію.

Жоден наш День іменинника не відбувся б без вас, наші друзі!

Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-12-03) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 1101
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]