A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

День іменинника
 
    Дещо забарились ми розповісти про День іменинника, який святкувався у відділенні останнього тижня весни. З весняних іменинників на той час у відділенні був лише Вадимчик Доброскок. Інші ж іменинники: Маргарита Шурук, Сергійко Козачок та Алінка Федоришина – перебували вдома. Для всіх, хто ближче знайомий з онкогематологією, це говорить, що у наших іменинників все гаразд. Адже перебування вдома, хай і кілька днів, це гарний знак, значить все йде за планом. Та всім діткам, які перебувають на лікуванні, потрібне невеличке свято з веселощами, розвагами та подарунками. 

    Гарний настрій на свято принесли з собою наші веселі клоуни. Вони як ніхто викликають посмішки та радість у дітей. Кожного разу клоуни вигадують нові жарти, ігри та розваги. І на цілу годину і діти, і батьки забувають про крапельниці, уколи та ліки. Всі разом поринають у час безтурботного дитинства, яким сповнений День іменинника. 
    Веселий настрій  у відділенні був створений завдяки кампанії клоунів. А святковий настрій допомогли організувати наші друзі-помічники. Дякуємо вам за подарунки для дітей! Кожний подарунок викликав яскравий блиск в оченятах дітей. За солодощі для святкового столу дякуємо Шмигельському Віталію, а за святковий торт – супермаркету NOVUS, що по вул. Гагаріна. Завдяки всім вам, друзі, ми можемо дарувати щастя та посмішки діткам, які так цього потребують в лікарняних стінах.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-06-13) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 1351
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]