A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Благодійний марафон "Мистецтво - заради життя"

Благодійний марафон "Мистецтво - заради життя" оновив обладнання військового госпіталя [ВІДЕО]

   35 тисяч гривень зібрав благодійний марафон "Мистецтво - заради життя", який у Рівному тривав упродовж минулого тижня. Організатори марафону запросили на сцену виконавців, аби ті допомогли зібрати кошти на підтримку Рівненського батальйону "Горинь". Тиждень одні співали - інші гроші збирали, у підсумку вирішили придбати найнеобхідніше обладнання для військового госпіталю.


   Упродовж тижня у Рівному митці виступали з благодійною метою. Марафон "Мистецтво - заради життя" зібрав 35 тисяч гривень. А щоб усе було прозоро і гроші використали за призначенням, акцію підтримали й інші благодійні організації, які і контролювали збір коштів.

   Саме волонтери і підказали, що необхідно військовим. Військовий госпіталь потребує гематологічний аналізатор крові. За одну хвилину апарат робить повноцінний аналіз крові за 20 показниками.

   Коштує обладнання майже 70 тисяч гривень. Тому суму, якої не вистачало, доклав місцевий підприємець. Оскільки марафон виявився результативним, організатори вирішили і надалі продовжувати благодійну діяльність, задля допомоги армії.

Джерело1

Джерело2

Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-09-04)
Переглядів: 920
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]