A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Благодійний аукціон. Звіт.


       От і завершився благодійний аукціон, влаштований Благодійним фондом «Скарбниця Надії» та порталом ВК «Типове Рівне» (http://vk.com/tipove_rv).

       Можна говорити, що він був успішний, адже в ньому взяло участь біля 300 наших підписніків і підписниць, і вдалося зібрати суму в 950 грн.!!!

       Разом з тим, цей аукціон був своєрідною репетицією перед благодійною ярмаркою, яку ми влаштуємо вже осінню. Ми виправимо всі прорахунки (буде декілька способів оплати, встановлено віковий ценз. і торги будуть більш інтерактивними та інше) - тому - очікуйте ;)
Ну і ще - прикро. що все ж багато лотів так і не оплатили, і ще більш прикро, що той, хто не оплатив. і набив вищу ціну можливо позбавив шансу зробити це людині, яка мала більш серйозні наміри. Тому - на наступних торгах не ображайтеся.

       Ми щиро вдячні «Типовому Рівне» за ініціативність та сприяння у проведенні даного аукціону. Ви робите непосильний внесок у розвиток та поширення благодійності!

       Висловлюємо щиру подяку і запрошуємо до подальшої участі у заходах на благо порятунку дитячих життів!

Всю звітність можна переглянути у рубриці «Звіти» http://poryatunok.at.ua/news/zvit_za_lipen_2012_druga_chastina/2012-08-06-132

Категорія: Акції | Додав: Anna_Iliuk (2012-08-09) | Автор: Анна Ільюк
Переглядів: 1004
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]