A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Бібліотека у відділенні. З відкритою книгою – до кожного дитячого серця
             Перед Новим Роком завжди трапляються дива. І у кожного дива є свій Творець! Кожен крок нашого життя – це справа чиїхось рук.

      Так і тепер – надзвичайний задум відкрити власну бібліотеку у відділенні онкогематології РОДЛ втілили у життя наші постійні меценати та партнери – група компаній «Реноме».

             Надзвичайно приємно чути у телефонній трубці жіночий голос, який сповіщає – для вас виділили таку-то суму грошей, і що найкраще купити для ваших діток. І мені не довелося довго гадати – звісно, книги!!! Адже книга – це найкращий друг кожного! І навіть ті, хто запевнятимуть, що не люблять читати, нехай згадають себе у 4, 5, 6 років від роду, коли так хотілося бути схожими на дорослих, і брали книги у свої руки та декламували дитячі вірші, вдаючи, що вони читають!!!

            На невеличке свято, організоване Благодійним Фондом «Скарбниця Надії» та групою компаній «Реноме» вже традиційно завітала Реномешечка – талісман вище згаданої фірми. Реномешечка розважала усіх діточок. А ті, хто був під крапельницями – обійшла Реномешечка по кілька разів, аби сповістити про відкриття бібліотеки.

            Після офіційної частини свята, де «талісманчик» розказувала вірші, танцювала, жартувала, усі дітки могли сфотографуватися з Реномешкою та почастуватися солодощами і фруктами.

            Щиро дякуємо усім небайдужим людям, які також долучилися до нашого свята, подарувавши кілька книг і від себе. Це учні ЗОШ №16, київські волонтери, ГО «Жінки Батьківщини».

            Щиро бажаємо Вам у Новому році міцного здоров’я, наснаги та реалізації усіх планів та мрій!
Категорія: Акції | Додав: Anton (2012-01-06) | Автор: Анна Ільюк
Переглядів: 899
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]