A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

БФ «Скарбниця Надії» на Музейних гостинах 2015

  Отже, підсумуємо наш захід, влаштований в рамках Музейних гостин 2015. А ще поділимось з вами враженнями. Кілька тижнів турбот та приготувань до гостин промайнули дуже швидко. Ми хвилювались чи успішно відбудеться наш вже традиційний захід. До звичайних турбот та хвилювань додались і неочікувані зміни у погоді і ми з острахом чекали чи відважаться рівняни прийти на щорічні Музейні гостини в таку нетравневу погоду. Та наші побоювання були марними. Сотні і сотні людей відвідали такий чудовий захід, який вже став візитівкою нашого міста.

   Результатом анонсованої виставки-продажу виробів волонтерів фонду у скриньку було зібрано 3738 гривень.  Також додатково було передано 500 гривень для онкохворих діток від пані Людмили.

   А тепер про враження. Надзвичайно приємно було бачити зацікавленість та небайдужість рівнян та поспілкуватись з вами! Вразило те, що люди нас знають та пам’ятають. Дехто поділився, що має вже не одну листівку-подяку, які ми даруємо всім благодійникам. Адже на кожен такий захід волонтери готують пару сотень листівок. І кожного разу намагаєються зробити їх іншими, щирими аби люди отримали щось на згадку про добру справу. А ще ми знаємо, що один з благодійників, зробив пожертву у нашу скриньку значною сумою. Дякуємо вам! Також маємо кілька цікавих знайомств. Сподіваємось, що ці знайомства стануть корисними для наших підопічних.

   Друзі, дякуємо вам всім! За допомогу, за щирість та за довіру!

Категорія: Акції | Додав: Anton (2015-05-27) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 902
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]