A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Акція «Донори - дітям»
    ГО «Берегиня Рівненська» та БФ "Скарбниця надії" звертається до Вас із проханням про підтримку акції збору донорської крові для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні гематології Рівненської обласної дитячої лікарні.
 
     Акція «Донори – дітям» триватиме з 13 по 29 лютого в обласній станції переливання крові. Під час хіміотерапії, яку використовують, щоб знищити ракові клітини, значного негативного впливу зазнає кістковий мозок, фактично у дітей тимчасово припиняється нормальне кровотворення, тому переливання компонентів донорської крові для них є життєво необхідне. Для того, щоб забезпечити потреби відділення, потрібно, щоб щомісяця кров здали близько ста донорів. На жаль, навіть у найкращі місяці стільки охочих допомогти дітям не набирається.
 
    Ми закликаємо рівнян здати кров для онкохворих дітей. Акція «Донори - дітям» покликана створити певний запас, який дозволить гематологічному відділенню протриматися до літа.
 
    Перед здачею крові донор проходить обстеження терапевта та дерматолога, здає аналізи крові, в тому числі і на наявність вірусів та інфекцій, таких як гепатит, ВІЛ/СНІД, сифіліс. Таким чином, ставши донором, кожна людина має можливість безкоштовно отримати детальну інформацію про стан свого здоров’я. Повторно здавати кров можна вже через 60 днів. Додаткову інформацію про те, як можна допомогти онкохворим дітям у нашому місті, Ви можете знайти на сайті http://www.poryatunok.at.ua/  
Категорія: Акції | Додав: Volonter (2012-02-13)
Переглядів: 927
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]