A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

24 серпня - благодійна акція "Не будь байдужим!"
      "Не будь байдужим" - саме під таким гаслом 24 серпня в місті Рівне в ТЦ Злата Плаза пройде благодійний захід.

       Організаторами цього заходу є представники парфумерно-косметичної компанії FM Group та Благодійний фонд "Скарбниця Надії".       З 13.00 год і до 18.00 год в ТЦ Злата Плаза (третій поверх) буде діяти "косметичний куточок", де всі бажаючі будуть мати змогу отримати індивідуальну консультацію у підборі парфуму та косметичних засобів за символічну плату, розмір якої кожен бажаючий буде визначати сам. На місці також будуть присутні візажисти, які нададуть прекрасній половині людства практичні рекомендації у нанесенні декоративної косметики та створенні образу.

       Окрім того, на заході буде дві скриньки – одна для благодійних внесків за візаж, а інша – для збору ПОЖЕРТВ у вигляді МОНЕТ та БАНКНОТ із зарубіжних країн! Кожен з нас десь бував за кордоном і має дріб’язок у кишені, який ми разом зберемо і перетворимо в українські гривні, за що і придбаємо такі життєво необхідні ліки для онкохворих діток РОДЛ.

       Кошти, віддані на благодійність, не значно вплинуть на Ваш бюджет. Бо пожертви здійснюватимуться за бажанням! Але кожна гривня Вашої допомоги - це шанс для цих дітей завтра прокинутися здоровішими та щасливішими. 


       Кожен відвідувач отримає в подарунок ПАЗЛИ.

       Не будь байдужим! Створи добро - і воно тобі повернеться сторицею!

Кошти для допомоги можна буде опустити в спеціальні скрині на місті, в ТЦ Злата Плаза. Також постійно діючі реквізити для внесення коштів через банк:

БФ "Скарбниця Надії"АТ "УкрСиббанк" 
26009336789200 
ЄДРПОУ 37685693 
МФО 351005 
Призначення платежу – добровільна пожертва 
www.poryatunok.at.ua
http://fmproducts.sells.com.ua/  
Категорія: Акції | Додав: Anna_Iliuk (2012-08-22) | Автор: Анна Ільюк
Переглядів: 1383 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 Марина  
0
Супер! Удачи в проведении акции и полных скрынек :-)))

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]