A A
RSS
Головна » Статті » Дорослі пацієнти » Никитюк Сергій

Сергій Никитюк
   Думка про те, що потрібно допомагати і дорослим людям з’явилася в нас давно. Дорослі пацієнти також потребують постійної допомоги. Але ми боїмося розміщувати прохання про допомогу для дорослих людей, бо вже знаємо з досвіду, що навіть для підлітків збирати кошти важко. Ми боїмося дати людині безпідставну надію на допомогу. Тим не менш, ми розпочинаємо розповідати вам про дорослих рівнян, які також потребують допомоги. Сподіваємось, що ми зможемо достукатися до ваших сердець і допомога прийде.

   З Сергієм Никитюком ми познайомились недавно. Близько місяця тому він прийшов до нас в фонд і написав заяву про допомогу. Ми не звикли до дорослих підопічних. Нам більш звично спілкуватися з мамою дитини або з татом. А тут сама людина перед тобою - і лікується, і «відходить» від хімій, і шукає гроші на подальше лікування і думає як заспокоїти і підтримати рідних і близьких, яким теж нелегко. Страшно навіть подумати, як важко лікуватися дорослим людям в нас в країні. Дитяча онкологія в цьому році забезпечена на досить високому рівні, але батьки дітей все одно постійно шукають гроші на обстеження, на деякі ліки, на якісне харчування врешті-решт. В дорослих онкологічних відділеннях немає майже нічого. А курси хімій такі ж як в дітей. Тільки дози ліків набагато більші.

   Сергієві всього 24 роки. Народився молодий чоловік в селищі Мізоч Здолбунівського району, зараз живе в Рівному. Коли хлопцеві було всього чотири роки, він осиротів. Мама загинула в автокатастрофі, а тато від нього відмовився. Сергія виховували бабуся та дідусь. Незважаючи на нестачу батьківського тепла та турботи, хлопець виріс веселим, життєрадісним, доброзичливим. Три роки тому Сергій одружився. Разом з дружиною Олександрою вони мріють про народження дитини, проте проходження курсів хіміотерапії не дозволяє мати дітей найближчі 5-ть років. Та це це не розчаровує молодого чоловіка. Він знає, вірить, що після перемоги над хворобою в нього будуть діти. Двоє, можливо троє, а в загалі скільки Бог дасть стільки й буде. До хвороби Сергій працював над ІТ-проектом, який мав дозволити користувачам управляти своїм бюджетом, банківськими картами, депозитами та надвати інші можливості. Через хворобу хлопець не зміг продовжити працювати, проте вірить, що вилікувавшись, він зможе продовжити проект, який принесе користувачам веб-простору багато вигоди та зручностей.   Нажаль, зараз Сергій змушений боротися за своє життя. В Сергія лімфома Ходжкіна, це злоякісна пухлина лімфатичних вузлів. Хлопець захворів на початку вересня 2013 року і з того часу проходить курси хіміотерапії у відділенні гематології Рівненської обласної клінічної лікарні. Віра в майбутнє, дружина та друзі допомагають молодому чоловікові боротися за життя. Нещодавно ми передавали Сергієві ліки і зустрілися з його дружиною Олександрою. Тендітна, наче соломинка, гарна. А в очах страх за свого чоловіка. І німе запитання: «Де знайти величезні гроші на лікування?» На сьогоднішній день хлопець пройшов чотири курси хіміотерапії. 17 грудня має заступити на п'ятий курс. На закупівлю ліків в молодої родини вже немає коштів.

   На курс потрібні наступні препарати хіміотерапії та підтримуючі ліки:
Вінкристин 1 г. – 2 флак. 
Ендоксан 1г. – 1 флак. 
Ендоксан 200 мл. – 1 флак. 
Проксіум амп. – 10 упак. 
Гепатокс амп. – 1 упак. 
Метамакс амп. – 2 упак. 
Фосфоглів амп. – 2 упак. 
Стеатель амп. – 4 упак. 
Еспа-ліпон 600 мл. амп. – 2 упак. 
Осетрон 8 мг №5 - 1,5 упак. 
Тіотриазолін амп. – 5 упак. 
Лоракорт амп. – 1 упак. 
Гептрал амп. – 2 упак. 

   Це найнеобхідніші ліки на четвертий курс хіміотерапії, їх вартість становить 4900 гривень. До цих ліків також треба буде купити системи, шприци, катетери та інші дрібниці. А якщо в Сергія після хімії впадуть аналізи, то доведеться їх піднімати дорогими ліками, щоб не витрачати дорогоцінний час і вчасно заступити на наступний курс хімії. Сергієві дуже потрібна допомога. Ця допомога потрібна терміново. 17 грудня хлопець має розпочати курс хіміотерапії, а ліків ще немає. Втрачений час може коштувати занадто дорого. Допоможіть!

Телефон дружини Никитюк Олександри 096 80 13 814 
Телефон координатора Мар'яна Рева 098 45 26 916 
Реквізити для надання допомоги: 
БФ "Скарбниця Надії" 
ЗКПО 37685693 
26009336789200 
АТ "УкрСиббанк" 
МФО 351005 
Призначення платежу - добровільна пожертва для Никитюка Сергія
Категорія: Никитюк Сергій | Додав: Anton (2013-12-17) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1404
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]